Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van érdekes, megrázó, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van érdekes, megrázó, esetleg vicces esküvői történeted? Írd le nekem.

Figyelt kérdés

Nekem van egy.Így kezdem én.

Az eset jó 20 éve történt.Nevezzük az egyik férfit P-nek,a nőt M--nek a másik férfit L-nek.

P és M szerelmesek,boldogok.P annyira szereti M-et,hogy el is dönti ő lesz a felesége.De kis faluban élnek,és egyiknek sem gazdag a családja,de P és M nagy,és felejthetetlen lagzit akar.Ezért megegyeznek abban,hogy P kimegy külföldre dolgozni,hogy megkeresse a lagzi árát..Akkor még nem volt sem internet,sem mobil telefon,és bizony fapados járatok sem.Így a szerelmesek között csak a postai levél volt a kapcsolat.Igaz karácsonyra hazajött P ,hogy végre ha kis ideig de láthassa menyasszonyát. Majd újra visszament dolgozni.P annyira akarta M-et,hogy a főállása mellé mellékállást,és fali plakátolást is vállalt.Egyszer csak P észrevette,hogy jóval előbb összegyűlt a pénz,ezért úgy döntött meglepetésnek szánja a hazajövetelét.A családjához ment először ,és csak később tűnt fel neki,hogy a családja meglepő,és szomorú tekintettel néznek rá.Akkor tudta meg,hogy szombaton a faluban lagzi lesz.M feleségül megy L-hez..Ezért csodálkoztak,hogy P miért jött haza,hiszen úgy tudta mindenki P bontotta fel az eljegyzést.P semmit nem értett,így rohant M-hez,hogy mondja nem igaz a szóbeszéd.M hidegen elmondta P-nek,hogy szerelmes lett L-be,és őt választja.Ezért írt"magának" egy levelet mintha P írta volna,hogy P volt az aki kilépett a kapcsolatból nem ő.És eljátszotta a világfájdalmát.Mivel még messze nem volt szó arról,hogy P hazajön,úgy tervezte,hogy az esküvő után megírta volna neki,hogy férjnél van,és úgy gondolta P annyira le lesz törve,hogy haza sem jön..P-ben egy világ omlott össze.

A lagzi végül is eljött.Mivel a falu apraja-nagyja ott volt,így a fiatal pát a kultúrházban tartotta a menyegzőt. Mindenki mulatott,táncolt,evett.A menyasszony fehér ruhában,szendén fogadta a gratulációkat. P pedig totál részegre leitta magát.Majd gondolt egyet,és a barátjától "kölcsönvette" a teletartállyal álldogháló szippantókocsit. Evvel a kocsival a kultúrház oldalához tolatott,és a csövet beeresztette az ablakon.Este már senkinek nem tűnt fel,csak az,hogy elég hamar szinte mindenki totál szaros volt vagy bokáig állt a szarban.P a csövet dühében a menyasszony felé irányította akit feje búbjáig belepett a szar.Sok idős asszonyság elájult,lett visítás,öklendezés,és persze a lagzinak a rendőrség és a tűzoltóság vetett végett.(a tűzoltók igyekeztek mindenkiről lemosni a szippantó kocsi tartalmát az emberekről..

A bírósági pernél derült,ki hogy M elég csúnyán átvágta P-t..

Eltelt azóta több mint 20 év de a kis barátnőmmel még ma is mondjuk,hogy "bizony ez igazi szar esküvő volt"

A faluban ha egy fiatal pár a kultúrházban akar lagzit néha 1-2 ember poénból megkérdezi,hogy "ki van már szellőztetve rendesen,hiszen bokáig állt a szar benne"

Hát nekem ez az esküvő örök emlék marad.

(14 éves voltam a lagzi idején)


2010. okt. 25. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az enyém nem ennyire extra - szerencsére.

A saját esküvőmről van szó: kb. egy héttel az esküvő előtt kirabolták a fotósunkat, és minden felszerelését ellopták, így rohangálhattunk új fotós után. Amikor elhoztuk a kis koszorúslányaim ruháját a kölcsönzőből (drága volt, és mi fizettük), rögtön utána telefonált az egyik kislány anyukája, hogy beteg lett a kislány, így nem vehet részt az esküvőn. Fél órával korábban még lemondhattuk volna a ruhát, de így a teljes összeget buktuk.

A szertartáson kétszer elestem: egyszer az anyakönnyvvezető előtt, mivel a lécsőre tettek egy szép bársonyszőnyeget, csak éppen a szőnyeg szélesebb volt, mint a lépcső, és én persze pont ott léptem a szőnyegre, ahol már nem volt alatta lépcső. Hatalmasat szólt, jó ciki volt... A ruhám alja is leszakadt kicsit, nem győztük utána folyton tűzködni-igazgatni, hogy ne legyen olyan feltűnő. A táncnál pedig egy kissé kapatos rokon rántott meg a kelleténél jobban, és akkor is estem egy nagyot, másnap teljesen lila volt a térdem. :-(

A rízst valaki telibe az arcomba dobta, még a szemem is könnybe lábadt.

A pap nekünk is késett fél órát.

A csokraomnál pedig mondták, hogy szép parabolaívben dobjam, igyekeztem is jó magasra dobni, ennek következtében a lányok előtt kb. 3 méterrel landolt, esélyük sem volt elkapni. Nővérem mentette meg a helyzetet, mert gyorsan odarohant és felkapta a földről. :-)

Az éttermet az esküvőnk előtti héten festették át: rikító narancssárga és sötétkék lett a fala, ami nem igazán mutatott jól a mi pasztellszínű díszeikkel, és persze ezt csak előző nap tudtuk meg.

A tortánk egy gyönyörű díszítésű torta volt, de csak az elején volt dísz, nem körbe. A pincérek kirakták a vendégeknek háttal, akik csak később, fotókat nézve csodálkoztak rá, hogy milyen szép, mert ők ebből semmit sem láttak.

Ja, 40 fok volt, mindenkiről szakadt a víz, de amikor gyalogolt a menet, akkor jött egy jó kis frissítő nyári zápor. :-)

Szóval sok apróság alakult máshogy, mit terveztük.

Ennek ellenére ezek utólag is viccesek számunkra, mert így is csodás volt minden!

2010. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek az esküvői fotózáson kullancs ment a bőrébe. Amikor épp a nászéjszaka kezdődött volna számukra, akkor vették észre, hogy már nagyon nagyra megduzzadt, így le sem feküdtek, hanem egyenesen mentek az orvosi ügyeletre. Feledhetetlen nászéjszaka volt!
2010. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm esküvőjén voltam, és a polgári esküvőn ültünk, mindenki mosolyog, én bőgtem. és akkor egyszer csak a hátam mögött egy kisfiú akkorát tüsszentett, de azt a jó igazi turhásat pont a fülem mellett... a frász jött rám, és onnantól kezdve persze majd megszakadtam a röhögéstől, alig bírtam csöndben maradni...:)


közben a vőlegény meg olyan zavarban volt, hogy amikor fel kellett volna elegánsan sétálni a pulpitusra, ő nem a lépcsőn ment, hanem levágva az utat, felugrott a placcra:) olyan édes volt:)

2010. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukam sokszor volt szakacsno lakodalmakban, s volt egy nagyon kegyetlen lakodalom.

Valamikor '99 juliusaban, tuz forro levego volt odakinnt, mindenkirol omlott a viz... Rengetegen voltak azon a lakodalman... (9 eves voltam akkor, elmeselem ugy, ahogy en emlekszek ra...) A menyasszony es a volegeny anyum baratai voltak.

A lakodalom ugye szombaton volt, de az akkor divatos, jo kremes tesztakat mar csutortokre megrendeltek(azt hiszem valami cukraszdabol... rengeteg kremes teszta volt...)

Kepzelheted, abban a dog melegben mind megromlott szombatra... A vendegek mar delutan jollaktak a sok sutibol(nem erzodott az izen, hogy romlott lenne, en is dogire zabaltam magam :) ), hanem valamikor ejfel korul az emberek elkezdtek kulonosen tolongani az ott levo 2 wc-re... Kb 200 vendeg... 2 wc-re... 1 ora alatt tiszta...fos volt az egesz wc... Eldugult... Az emberek onnantol elkezdtek menni az udvaron talalhato gyonyoru rozsabokrokba... Megtragyaztak hajnali negyre az osszes rozsabokrot... Fostak-hanytak a vendegek(beleertve en is.... - azota gyulolom a kremes tesztat -)

A menyasszony es a volegeny masnap ugy sirtak...

Soha nem felejtem el azt a lakodalmat... Emlekszem, napokon at takaritottak az udvart...

2010. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Apu zenélt nagyon sok lagziban és baromi sok jó sztorija van, a kedvencem az az esküvő, ahol a szülők és a két család utálta egymást, csak a gyerekeik valahogy megszerették egymást és összeházasodtak, a lakodalomban pedig éjfélre baromi nagy verekedés volt :D Még székeket is vágtak egymáshoz :D Ugye a zenekarnak annyira nem volt vicces akkor annyira, de most olyan jót röhögök rajta én is, pedig ott sem voltam.


Egyébként tessék:


http://www.youtube.com/watch?v=LCUOzjh7SZM

http://www.youtube.com/watch?v=zO9Q4dROHUk&feature=related

2010. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
huuh ez a fosós lagzi nagyon komoly,. már fél órája ezen szakadok :DDDD
2010. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!