Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van érdekes, megrázó, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van érdekes, megrázó, esetleg vicces esküvői történeted? Írd le nekem.

Figyelt kérdés

Nekem van egy.Így kezdem én.

Az eset jó 20 éve történt.Nevezzük az egyik férfit P-nek,a nőt M--nek a másik férfit L-nek.

P és M szerelmesek,boldogok.P annyira szereti M-et,hogy el is dönti ő lesz a felesége.De kis faluban élnek,és egyiknek sem gazdag a családja,de P és M nagy,és felejthetetlen lagzit akar.Ezért megegyeznek abban,hogy P kimegy külföldre dolgozni,hogy megkeresse a lagzi árát..Akkor még nem volt sem internet,sem mobil telefon,és bizony fapados járatok sem.Így a szerelmesek között csak a postai levél volt a kapcsolat.Igaz karácsonyra hazajött P ,hogy végre ha kis ideig de láthassa menyasszonyát. Majd újra visszament dolgozni.P annyira akarta M-et,hogy a főállása mellé mellékállást,és fali plakátolást is vállalt.Egyszer csak P észrevette,hogy jóval előbb összegyűlt a pénz,ezért úgy döntött meglepetésnek szánja a hazajövetelét.A családjához ment először ,és csak később tűnt fel neki,hogy a családja meglepő,és szomorú tekintettel néznek rá.Akkor tudta meg,hogy szombaton a faluban lagzi lesz.M feleségül megy L-hez..Ezért csodálkoztak,hogy P miért jött haza,hiszen úgy tudta mindenki P bontotta fel az eljegyzést.P semmit nem értett,így rohant M-hez,hogy mondja nem igaz a szóbeszéd.M hidegen elmondta P-nek,hogy szerelmes lett L-be,és őt választja.Ezért írt"magának" egy levelet mintha P írta volna,hogy P volt az aki kilépett a kapcsolatból nem ő.És eljátszotta a világfájdalmát.Mivel még messze nem volt szó arról,hogy P hazajön,úgy tervezte,hogy az esküvő után megírta volna neki,hogy férjnél van,és úgy gondolta P annyira le lesz törve,hogy haza sem jön..P-ben egy világ omlott össze.

A lagzi végül is eljött.Mivel a falu apraja-nagyja ott volt,így a fiatal pát a kultúrházban tartotta a menyegzőt. Mindenki mulatott,táncolt,evett.A menyasszony fehér ruhában,szendén fogadta a gratulációkat. P pedig totál részegre leitta magát.Majd gondolt egyet,és a barátjától "kölcsönvette" a teletartállyal álldogháló szippantókocsit. Evvel a kocsival a kultúrház oldalához tolatott,és a csövet beeresztette az ablakon.Este már senkinek nem tűnt fel,csak az,hogy elég hamar szinte mindenki totál szaros volt vagy bokáig állt a szarban.P a csövet dühében a menyasszony felé irányította akit feje búbjáig belepett a szar.Sok idős asszonyság elájult,lett visítás,öklendezés,és persze a lagzinak a rendőrség és a tűzoltóság vetett végett.(a tűzoltók igyekeztek mindenkiről lemosni a szippantó kocsi tartalmát az emberekről..

A bírósági pernél derült,ki hogy M elég csúnyán átvágta P-t..

Eltelt azóta több mint 20 év de a kis barátnőmmel még ma is mondjuk,hogy "bizony ez igazi szar esküvő volt"

A faluban ha egy fiatal pár a kultúrházban akar lagzit néha 1-2 ember poénból megkérdezi,hogy "ki van már szellőztetve rendesen,hiszen bokáig állt a szar benne"

Hát nekem ez az esküvő örök emlék marad.

(14 éves voltam a lagzi idején)


2010. okt. 25. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég idős vagyok és valaha ez a néni a szomszédunk volt úgy 58-ig.Azt mesélték,hogy volt egy udvarlója és nem Őt vette el,hanem egy másik nőt.Mikor jöttek ki az alsóvárosi Mátyás templomból az ifjú pár,egy bili szarral leöntötte a néni a vőlegényt.Elég kínos lehetett,de szerintem meg is érdemelte azért.Ez a szaros lakodalom felénk is hír volt,hogy a szippantó kocsi tartalmát beengedték s lakodalomba.
2010. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyon durva :))

Allitolag aki kakiba lep, szerencses lesz... Kivancsi vagyok mennyire szerencses ez a hazassag?? Egyutt vannak meg? :)

Jo volt ez a kis tortenet, de sajnalom szegeny fiut... jol at lett verve szerencsetlen... remelem azota megtalalta a boldogsagot :)

2010. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Húú, ez hátborzongató történet volt... szegény srác, jól tette, remélem, nem kapott büntetést.


Az én sztorim nem ennyire színes és nem is szomorú: az esküvőnkön fátyolos szemmel, meghatódva felhúztuk egymás ujjára a gyűrűt, majd szólt a fotós, hogy ismétlés, mert nem villant a vaku. Hatalmas derültség közepette gyűrűk le és újra fel, mostmár itt-ott röhögőgörccsel körítve.

2010. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

nekem eléggé urban legendnek tűnik mait a kérdező leírt. :)

de amúgy poénnak jó.

2010. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőmmel történt meg 2007-ben: Kiválasztotta a menyasszonyi ruháját. Szerelem volt első látásra. Majd haza ment, vége lett a napnak, és lefeküdt aludni. Álmában az esküvője napja volt, rajta a ruha, és mi koszorúslányok fintorogva álltunk körülötte, hogy "Te komolyan ezt akarod felvenni???" Másnap vissza ment az üzletba, ahová akkor érkezett meg a 2007-es kollekció, így elsőviselésű ruhája lett. :)
2010. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 11:05

Ott voltam az esküvőn.

A menyasszony távoli rokona..igazából fogalmam sincs milyen rokonság,de gyerekként nem is érdekelt.

Később tudtam csak meg,hogy mi lett a vége az egésznek.

A házasság nem tartott sokáig,mert L is becsapva érezte magát,és végül is elváltak.M már rég nem lakik a faluban.A mamám és a szüleim még ott laknak. P ne börtönre hanem egy bizonyos intézetbe vitték..Hogy vele mi lett azóta nem tudom...

Miért kell rögtön minden történetet kamunak hinni?

2010. okt. 25. 11:54
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

egy szóval nem mondtam hogy kamu.

arra céloztam, nekem ez elég hihetetlennek tűnik.

de nagyon örülök, h igaz :P

2010. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Saját esküvőnk:

1. Nem fog a toll, a harmadik sem az aláíráskor.

2. A jegygyűrűt elejti a tanú, 10 perc keresgélés, mire előkerül a ruhám alól.

3. A pap elkésik a szertartásról, fél óra állás a templom előtt talpig díszben.

Ekkor már annyira fáj a fejem az idegességtől, és akkor felolvassa a z okiratot (férj-feleség, két tanú), mindenki nevét elírta...


Boldog házasságban élünk ennek ellenére 7.-ik éve :D

2010. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok!

A 80-as évek közepén történt. Az anyakönyvvezető összeadta a párt és mondta, hogy mint újdonsült házasok üdvözöljék egymást. Erre a vőlegény zavarában (nagyon izgult szegény)kezet akart fogni a menyasszonnyal, a csók helyett. Hahotázott mindenki, az anyakönyvvezető a fejét fogta, de aztán kapcsolt a vőlegény és jó "lekapta" a menyasszonyt! Utána mindenki cukkolta az új férjet, hogy talán a nászéjszakán nem kellene ekkorát bakizni.

2010. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
99%

Én is a saját esküvőmről tudok mesélni.

8 hónapos terhesen nagy hassal álltam az anyakönyvvezető hölgy előtt szép fehér kismama menyasszonyi ruhában.

A hölgy valamiért úgy gondolta,hogy illek ilyenkor egy szép verest mondania.

Nem tudom honnan vette a verset,nem is igazán figyelmet rá..De mégiscsak megütötte a fülem a

"szép,daliás vőlegény,és az ártatlan,szűzies menyasszony" szöveg..Mindenki röhögött,hiszen én minden voltam akkor csak nem szűzies,és a férjem aki nem igazán szép ember,és a 160 centi magasságával nem igazán daliás..Csak a röhögésnél kapcsolt a hölgy és zavarában azt mondta,hogy " elnézést helyesbítek.Az nem magas vőlegény és az ártatlan terhes menyasszony..Na itt már én is vihoráztam.A férjem kedvesen odasúgta még félhangosan a hölgynek,hogy " Drága asszonyom kihagyta,hogy a sebhelyes arcú nem magas vőlegény..(ugyanis a férjem arcán egy régi sebhely van)

2010. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!