Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbántad, hogy megházasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megházasodtál?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2010. okt. 17. 13:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%

nem bántam meg, hogy férjhez mentem. több okból sem.

nem a miénk a legbldogabb házasság, csupa rózsaszin köddel és szenvedéllyel, de! a férjem elég nyomoronc családból jött, ahol a sznobizmus és a látszat sokkal fontosabb, mint a szeretet. nem könnyű egy olyan emberrel családot létrehozni, akinek gőze sincs arról, milyen egy család, hogyan kell szeretni. ha nem mentem volna hozzá, valószinűleg az első nehézségek egyikénél feladtam volna küzdelmet és már rég nem lennénk együtt, így viszont harcoltam érte, értünk, a családunkért, hogy a férjemből jó férj és jó apa legyen. nem mondom, hogy maradéktalanul sikerült, pedig már eltelt 9 év, de jó úton haladunk és van még időnk.

2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
50%
azért vagyok lepontozva mert igazam van:) félnek bevallni.
2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%

Meg-e!!Mint a p----a!!Ha neked is lenne egy impotens, alkesz férjed meg egy enyhén értelmi sérült gyereked és az apósodék házában élsz akkor te sem tapsikolnál!!

Amig gyerek nincs addig könnyű válással megoldani,de ha már van akkor ciki.

2010. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, neked tényleg nagyon nehéz lehet. Egyedül mindenképp könnyebb lenne, és hidd el nem ciki a válás.
2010. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Összejöttünk, 2 nap múlva megkérte a kezemet 12 nap múlva bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz. November 8-án lettem a felesége. Ennek lassan 2 éve. Van egy gyönyörű 16 hónapos lányunk! Egész életemben egy ilyen társra vágytam, mint Ő. Beteljesítette minden vágyam, álmom és bár sajnos a munkája miatt most nem lehet velünk, de napról napra szerelmesebb vagyok belé! Nem tudhatom, hogy mit hoz az élet, de most kijelenthetem nem bántam meg, hogy hozzámentem! Egy 25 éves anyuka
2010. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ameddig el nem felejtem, most beszéltem a férjemmel skypon feltettem neki ezt a kérdést. Azt mondta, az lett volna rossz döntés, ha nem vesz el! :) (pedig a baba még úton sem volt mikor bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz) A párom napokon belül 30 én pedig 25 éves anyuka vagyok :) !
2010. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:32

Az igen! Gratulálok! :)

2010. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönjük! :)( Azért nálunk se mindig minden rózsaszín apró viták előfordulnak, mint mindenhol) Igazából azt kívánom mindenkinek, hogy találja meg a másik felét a párját, akit szerethet és leélheti vele az életét! Legyetek legalább olyan boldogok, mint én vagy ha lehetséges akkor még boldogabbak!!!!! :)
2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem bántam meg, hogy megházasodtam - azt bánom, hogy elváltam.

Mint a legtöbb öntelt és ostoba férfi, egyszer én is azt gondoltam, hogy van élet a házasságon kívül. 16 évnyi házasság és egy válás után azt mondom, hogy nincs,

szerintem nem találtak ki jobb intézményt ennél. Ebben egészen biztos vagyok, még akkor is, ha nekem nem sikerült. Ezért szívből gratulálok a sikeres házasoknak, mivel szerintem az ilyen párok mögött a legtöbb esetben valódi értékek és teljesítmény van.

Ahogy látom a fajtámat, vagyis a férfitársadalom többségét, ha az idejéből, energiájából, leleményességéből és a pénzéből, csak fele annyit fordítana a feleségére és a családjára, mint a saját karrierjének csiszolgatására, vagy szőke, lap-topos csúcsragadozók és kaméleon arcú barátok bizalmának megnyerésére, akkor ez a földgolyó, telis-tele lenne boldog nőkkel. Nyilván problémák és feszültségek akkor is lennének, de az biztos, hogy nem lenne ennyi törött lélek.

Konklúzió: A házasság jó, ha mégsem, akkor lehet hogy a hiba az Ön készülékében van uram/hölgyem!

2010. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Tisztelt Utolsó!!Biztos a házasságodban is a hazudozásoddal volt a baj!!Mint itt!!Ezt a hozzászólást ha férfi irta akkor olyan kutya legyek mint Rex felügyelő!!

Van sok igazság abban amit leirtál,csak a Te rózsaszin ködöd amin kereszül nézed a dolgokat szerencsére nincs ott mindenki előtt!!

Véleményem az hogy olyan ne adjon tanácsot aki nem tudta megbecsülni a jót!!

Fogd szorosra a szád-vond le a megfelelő tanulságot és jobban becsüld meg a következő társad---legyen az akár férfi akár nő!!!

2010. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!