Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbántad, hogy megházasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megházasodtál?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2010. okt. 17. 13:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
69%
14 éves koromban ismertem meg a férjemet.3és fél évet kellett várni hogy végleg együtt lehessünk.19évesen össze házasodtunk és utána 4hónapra megszületett a fiúnk.Azóta már 3 gyerekünk van és nagyon boldogok vagyunk több mint 15év házasság után is!!
2010. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%
férjem és magam nevében írom, hogy egyáltalán nem bántuk meg a házasságunkat és boldogok vagyunk! =) 26/nő, 27/férfi
2010. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem bántam meg. 24 éve vagyunk házasok egyszer sem éreztem hogy megbántam volna.!
2010. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%

14 évesen ismertem meg az akkor 29 éves férjemet, van két gyerekünk, 15 éve vagyunk együtt (ebből 4 év házasság).

Sosem bántam meg, persze voltak nálunk kisebb összekapások, mint mindenki másnál, vágtunk egymás fejéhez nem komolyan gondolt kijelentéseket, de a kibékülés sosem váratott magára, max. 30 percet :D mostanában nem veszenkszünk és ez nagyon jó

2010. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért haszontalan számotokra, hogy nap mint nap látom anyun a megkeseredettséget és hallom, hogy azt mondja, bár sose ment volna hozzá apámhoz, és látom azt is, mennyire jogos ez a véleménye sajnos. Nem kívánom nektek, örüljön, aki boldog, de nem mindenkinek jön össze, ne pontozzátok le a másféle tapasztalatot.
2010. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Én még 18vagyok, de szerintem jó 10évig nem nősülök meg. Amíg nincs komoly egzisztenciám addig meg pláne.
2010. okt. 17. 14:40
 17/37 anonim ***** válasza:
69%

Soha ne mond, hogy soha. nem tudhatod, hogy mit hoz még az élet, még csak 18 éves vagy

Én is azt mondtam, hogy nem akarok férjhez menni. De amikor a párom megkérte a kezem, rögtön igent mondtam.

És azóta eltelt már 6 év, de egy pillanatra sem bántam meg.


28N

2010. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%

28 éve mentem férjhez, több mint 30 éve együtt vagyunk

életem legsz@rabb döntése volt

bárcsak újra kezdhetném

a gyermekeimet, és az unokáimat imádom, ennyi a "hasznom"

2010. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
86%

14:35 Engem is lepontoztak, pedig semmi olyat nem írtam ami rossz lett volna... Különösebben nem érdekel ez a pontozás, butaságnak tartom. Rengeteg értelmes ember kommentjét lehet olvasni, aki még csak az 50°-ot sem éri el. El meri mondani a véleményét, és ez sok embernek nem tetszik! Én is nő vagyok és nem ugrálok a házasságért, pedig évek óta együtt élek a párommal. Szeretem őt tiszta szívemből, és ehhez nincs szükségem papírokra.

Senki nem kérdőjelezi meg itt más boldogságát, mégis aki más véleményen van lepontozzák, mert ezt élvezik. :P

2010. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
52%

Én megbánnám ha házasodnék,nem vagyok házasságpárti,tiszta hülyeség(hiába gyönyörű az esküvő,pénzkidobás) úgyis a vallás lesz vége 1szer valamikor,meg egyébként vannak olyan nők ,hogy azt hiszi,h minden rendben van a párjával hűséges.stb szeretője is lehet titokban házasság alatt,sose lehet tudni.papírok nélkül elvagyok,nekem az a fontos h szeretjük egymást,mit ér a papír?nem a papíron kell bizonygatni ,h szeretjük e egymást????!!!!hanem ott a szív legbelül,érzelem.


22/L

2010. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!