Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hányszor voltatok menyaszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltatok menyaszonyi ruhapróbán?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert a csaj azt mondta a szalonban hogy csak azon a heten kedden kell menni mikor lesz az esküvő és csütörtökre bevesz ahonnan kell. És ha mégsem ugy fog állni nagyon félek. Egy ismerős csaj sokat jart ruhapróbára ezert elbizonytalanodtam.
2010. okt. 15. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én összesen 4-szer voltam, de nekem közben nőtt a pocakomban a Fiam (32. héten volt az esküvőnk).
2010. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1, kiválasztottam

2, lagzi hetén felpróbáltam, hogy kell-e igazítani

pénteken meg mentünk érte, persze előtte is felhúztam hogy minden stimmel-e

2010. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy mint az előző válaszoló.
2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ugy tünik ez tényleg bevett szokas hogy csak az esküvő heten alakitjak at a ruhat? es mi van ha megsem jo ugy...nem tudom ti nem féltetek vagy nem kellett sokat alakitani? a szalon nevet megirnatok? én a rozsaszalon ban voltam a krton.
2010. okt. 15. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem Pesti szalonban voltam, tehát tuti nem abban amiben te:)Viszont én is annyiszor voltam ahogy az előző válaszadók írták.

Kiválasztáskor felpróbáltam, utána esküvő előtt egy héttel mentem próbára, végül mikor esküvő hetén csütön hoztam elm még felvettem egyszer.

2010. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

második vagyok!

Nem tudsz hamarabb próbálni mert a szalonoknak kell a ruha hogy más is fel tudja húzni miközbett menyasszonyi rucit keres, meg hát lehet hogy előző hétvégén használatban van, igy csak a te esküvőd hetén tudják a leghamarabb elkezdeni az igazítást.

(Nekem fűzős volt a felsőm, nem is kellett rajta alakítani, a szoknyából meg volt S, M, L, XL, XXL méret is, a hossza stimmelt úgyhogy nem volt szinte semmi igazítás...)

Te rucid, bonyolult? vagy nagyon testhezálló? csak hogy igy izgulsz a passzolás miatt...

másik meg hogy a kölcsönnzőbe is adnak tanácsot: pl hogy ha tánc van tudsz 2-3cm-et hajtani a szoknya derék részén, igy nem taposnak rá... stb

Ne izgulj!!!! Ők hamar megcsinálják a kisebb alakításokat, és addig úgy sem engedik elvinni a rucit még nem passzol 100%- an rád!

2010. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért veszik le pontosan a méretet, mit kell alakítani, előbb nem tudják, mert lehet más is kikölcsönzi, ne aggódj, biztosan passzolni fog.
2010. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!