Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyaszonyi csokrot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyaszonyi csokrot válasszak?

Figyelt kérdés
A ruhám csontfehér(ekrütől világosabb,mintha koszos fehér lenne:))milyen csokor illene hozzám?alacsony vagyok.koszoruslányok lilák lesznek nekik fehér rózsát gondoltam,magamnak orchideából és kálából de nem tudom milyen színben?Szerintetek?Ha van más ötletek azt is szivesen fogadom..Elöre is köszönöm.
2010. szept. 10. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

szerintem rózsaszín/lila orchidea

és fehér kála

2010. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Én is alacsony vagyok, nekem rózsaszín Orchidea és vörös Rózsa volt a csokromban, zöld Macifűvel.
2010. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én valamilyen világosabb árnyalatú, de esetleg a fehértől egy kissé elütő színt javasolnék. Mint pl ezeknek a rózsáknak a színe:

[link]

Persze olyan színben, amilyenben neked tetszene.

2010. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zöld rózsacsokor, vagy lila orchidea-bordó kálával.

Nekem tetszene még a sima, egyszerű kála csokorba kötve (nem körcsokor, csak mint szálas virág), s a zöld orchidea is.

[link]

[link]

[link] (itt a rózsaszín orchidea fehér rózsával)

[link] itt a jobb fölső fehér-zöld



[link]

2010. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
KÁLA!
2010. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem lila kála volt, imádtam. Megpróbáltam a csokromat is a lakodalmi díszítés színvilágához passzítani, ez talán segít dönteni neked is.
2010. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én tuti lilát választanék.

[link]


Vmi ilyesmit. Kicsi kerek!

2010. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írta valaki,mindenképpen az esküvő virág- és színvilágához igazítsd! Az éttermi (esetleg a polgári, templomi) dekorban milyen színeket és virágokat terveztél? Ehhez hangold! Ha alacsony termetű vagy, nem kell sok virág, nagy csokor! Inkább kör (gömb), mint csepp alakú legyen! Én is a szimpla kálát (zöld nélkül, elegáns szárdíszítéssel) tudnám elképzelni és ez a dekorban is sokféleképpen visszahozható! veridekor@gmail.com
2010. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Főzős Laci ***** válasza:
Olyan csokrot válassz,ami számodra kedves virágfajtákból állítják össze.Azonban ne legyen túl nehéz,mert vinni kell egész nap!
2010. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!