Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a fajta sznob esküvő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta sznob esküvő csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm több, mint egy millió forintot költ az esküvői ruhájára. (Majd leesett az állam... én 100 ezernél többet nem adnék érte) Az egész esküvő olyan sznob lesz, hogy komoly zene fog szólni a vacsora alatt. Semmilyen tánc nem lesz, maximum beszélgetni lehet rajta. Ráadásul nem ismerünk rajta senkit a vőlegényen kívül. Nem is szívesen mennék el rá, főleg mert a sznob társaság gondolom elvárja,hogy én is valami ruhakölteménybe legyek. Nem akarnám megbántani a barátomat... De én nem bírom ezt a sznobizmust.
2010. szept. 24. 20:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

12:51

és ki mondta hogy kötelező elmenni? ha nem tetszik neki, meg csak megszólni és kibeszélni tudja őket, akkor ne menjen el, ilyen egyszerű.


ettől függetlenül itt most arról van szó, hogy ki mit gondol egy ilyen esküvőről. és bizony van, akinek tetszik, ezt el kell fogadni.

2010. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!