Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a fajta sznob esküvő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta sznob esküvő csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm több, mint egy millió forintot költ az esküvői ruhájára. (Majd leesett az állam... én 100 ezernél többet nem adnék érte) Az egész esküvő olyan sznob lesz, hogy komoly zene fog szólni a vacsora alatt. Semmilyen tánc nem lesz, maximum beszélgetni lehet rajta. Ráadásul nem ismerünk rajta senkit a vőlegényen kívül. Nem is szívesen mennék el rá, főleg mert a sznob társaság gondolom elvárja,hogy én is valami ruhakölteménybe legyek. Nem akarnám megbántani a barátomat... De én nem bírom ezt a sznobizmust.
2010. szept. 24. 20:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Az viszont elég nagy bunkóság, amit itt tanácsoltak többen, hogy menj el valami nem oda való ruhában. Ti mit szólnátok, ha a ti esküvőtökön csinálna valaki olyat, ami nem oda való? Miért kell elcseszni a jókedvüket, hangulatukat? Ha ennyire nem jön be a dolog, nem kell elmenni, de úgy elmenni, hogy direkt megbotránkoztassuk a párt, na ez elég ordenáré dolog lenne.
2010. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%
Jajj.. ne b@ssza már ennyire a csőröd, hogy neki van miből költeni, neked meg nincs. Irigységgel nem jutsz előbbre.
2010. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk én nem lennék zavarban egy ilyenen, nem lenne félnivalóm elmenni.

Én pont egy ilyen kifinomult esküvőre mennék el szívesebben, mint a szokványos lagzizenés rettenetekre, amikre már oly sokszor hívtak.

Abban egyetértek veled, hogy egy millát kiadni a ruhára az kreténség. De ettől eltekintve a kifinomult elegancia nem biztos hogy feltétlenül egyenlő a sznobizmussal.

2010. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
23%

Nem az a baj,hogy aki megengedheti magának,drága ruhát vesz! Ha nem dicsekszik azzal,hogy mennyibe került,akkor nincs vele semmi gond. Ha viszont igen,akkor bizony sznob! Lehet,hogy a ruhára rákellene írni,hogy mennyibe került,mert így talán nem veszik észre,hogy milyen drága!

Az viszont,hogy csak komolyzene lesz,tánc semmi,az illemszabályok komoly megsértése!

Újabban többször olvastam,hogy az "esküvőmön olyan zene lesz,amit én szeretek,mert ez az én napom". Ha valaki így gondolja,az ne hívjon vendégeket,vagy csak olyanokat,akik szintén szeretik ezt a zenét!

Az esküvő lehet látványos,extrém stb,de a lakodalom és abban a zene olyan legyen,amit a vendégek szeretnek és elvárnak! Ha az ifjú pár elvárja,hogy a vendégek ajándékokat adjanak nekik, a lakodalomban megtiszteljék őket a jelenlétükkel,akkor kötelességük velük VENDÉGKÉNT bánni! A lakodalom is vendéglátás,éppúgy,mintha az otthonunkba hívunk vendégeket. Alapvetős illemszabály,hogy ELSŐ A VENDÉG, nem a házigazda!

2010. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%

Lehet hogy nekik ez volt álmaik esküvője, nem vagyunk egyformák.

Barátnőmék esküvője tengerparton volt külföldön mert ők úgy akarták, mások kimennek a pusztára, harmadik meg hajón tartja.

Vannak, akik csak a mulatóst szeretik, és valóban vannak olyanok is akik szeretik a komolyzenét, hát az ő esküvőjükön az szól!


Nekem egy kis vendéglőben volt de ha gazdag lennék akkor nagy, kivilágított hajón lett volna vagy egy kastélyban, és bár nem klasszikus, de szalonzenével mint az amcsi filmekben mert nekem kislánykoromban ez volt az álmom :)

Persze szuper volt az esküvőm, de régen nem így terveztem amíg nem voltam tisztában a mocskos anyagiakkal....


Ha sznobnak gondolod, akkor vagy ne menj el, vagy ha elmész, udvarias leszel, gratulálsz és kis vacsi meg dumcsi után hazajössz.

Nekem nem is kellene olyan vendég aki neten picskondiázza az esküvőmet-azaz az ízlésemet.

Egyébként az is lehet hogy jól fogod érezni magad!

2010. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
44%
Humana üzletekben van már 20 ezerért is menyasszonyi ruha, igaz, nem párizsi ruhaköltemény. Újpest--Központnál van egy bolt, ott meg láttam hosszú alkalmi ruhákat, nem volt drága. Öltözz fel így, vagy éreztetni fogják veled, hogy nem tartozol közéjük. Ne maradj sokáig, úgysem fogod túl jól érezni magad, ha tánc se lesz. Proccok esküvője, brrr...
2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%

van valami keserű íze a kérdésednek. ne haragudj meg, de én ebben egy kis irigységet érzek.

mindenki más típus, ők az elegánsabb vagy mondhatni "amerikai stílusú" esküvőt választották, te meg mondjuk a mulatósat választanád gondolom. mindkettő jó a maga nemében, egy esküvő, legyen az akármilyen is, mindenképpen egy örömteli esemény, és nem kell senkit leszólni azért, hogy mennyit szán rá. természetesen mindenki a lehetőségeihez mérten költ rá, és attól, hogy valaki megteheti ezt a szintű fényűzést élete nagy napján, attól még nem feltétlenül sznob.

ha ennyire zavar, akkor inkább maradj otthon, mert nem jó rossz szájízzel végigszenvedni egy esküvőt.

2010. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
63%
De sajnállak.Azért valahogy éld túl a sznob diktatúrát.Nem muszáj elmenned.De ott leszel,mert nem az illem visz oda,hanem a kiváncsiság.Ennyit az erkölcsi érzékedről.
2010. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs bajom az ilyen esküvővel. Voltam már ilyenen és csodálatos volt :)
2010. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek olyan esküvője van amilyet ő akar. Ha ők ilyet szeretnének, legyen ilyen. Ez az ő napjuk.
2010. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!