Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a fajta sznob esküvő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta sznob esküvő csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm több, mint egy millió forintot költ az esküvői ruhájára. (Majd leesett az állam... én 100 ezernél többet nem adnék érte) Az egész esküvő olyan sznob lesz, hogy komoly zene fog szólni a vacsora alatt. Semmilyen tánc nem lesz, maximum beszélgetni lehet rajta. Ráadásul nem ismerünk rajta senkit a vőlegényen kívül. Nem is szívesen mennék el rá, főleg mert a sznob társaság gondolom elvárja,hogy én is valami ruhakölteménybe legyek. Nem akarnám megbántani a barátomat... De én nem bírom ezt a sznobizmust.
2010. szept. 24. 20:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%

Az ilyen esküvőkre a kaja miatt nem érdemes elmenni.Ott általában nem a dőzsölés megy,hanem a luxus falatok kóstolgatása,ne várd h majd jól is laksz.

Ettől függetlenül én is elmennék,főleg ha megvan a magad társasága.Sok ilyen esküvőn voltam pl. Grassalkovich kastélyban,sok embert meghívnak,és azok között sem az összes sznob.

2010. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem csak Téged zavar, engem egyenesen irritál! (Pl. Hajdu Péteré.)

A házasság hosszát és tartósságát úgysem a számlára írt nullák döntik el.

2010. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%

Úgy tudnám értékelni, ha egyszer ilyen esküvő akadna a "közelemben". Eddig csak olyanon voltam, amin valami Rettenet Jaóska nyomta a népies műdalt, sej ribizli, piros bicikli, alájjja szinti ritmusalap, minden szám alá ugyanaz, előre felvéve, néha a dallamot is bepötyögi... és mindezt olyan hangerővel, hogy vacsora alatt nem lehet érteni, mit mond a mellettem ülő. Ggrrrr. Egyszer megpróbáltuk diszkréten megkérni az örömanyát, hogy diszkréten kérje már meg őket, legalább a hangosítást vegyék vissza. Az örömanya nem volt sértődős, de azért látszott, hogy nem esett neki jól - a zenész viszont sértődős volt. Remek.

Nem is beszélve egyik-másik full gáz vőfélyről, aki irgalmatlan kín-és ragrímekbe szedve folyton arra emlékezteti a közönséget, hogy milyen is az, amikor a két ünnepelt úgy aggyadnekijóska romantik stílusban szexel...

És a legszomorúbb, hogy ilyenkor mindig szörnyűlködünk, és megtárgyaljuk, hogy a mi esküvőnk tuti nem ilyen lesz, és eddig mindenkié ilyen lett, akit ismerek, akár hogy fogadkozott is előtte. Mert valahogy ez az "alapértelmezett esküvői zene", el nem tudom képzelni miért, ezt lehet elérhető áron beszerezni, ez kell a rokonoknak, vagy nem tudom, fogalmam sincs, sosem szerveztem még esküvőt.

Csak azt tudom, hogy ha nekem lesz valaha lakodalmam, akkor előbb nyomom be az mr2-t, mint egy ilyen zenekart.


A klasszikus szerintem jó választás, igényes és ugyanakkor diszkrét, nem zavarja a társaságot - és ha netán pl. keringő, arra még akár táncolni is lehet.


Ja, és egyáltalán nem feltétlenül sznobság, ha valaki 160 embert hív, tudom, hogy van, aki azt gondolja, hogy "rendes embernek" nem lehet ekkora családja/baráti köre, de _lehet_. És ilyenkor az van, hogy vagy csak 20-at hív meg, vagy mind a 160-at. És még cifrább, ha a két félnek nem egyforma méretű a "háttérbázisa", mert az is milyen, hogy az egyiknek csak a testvérei jöhetnek, hogy ne legyenek sokan, a másiknak meg mivel összvissz két szál harmadik unokatesója lézeng a családfán ezért azokat csak meghívják már... könnyű kiosztani másokat, meg lesznobozni, meg lecsórózni, nem olyan egyszerű ez.

Nagynéném azt mondta, nem lakva lehet egymást igazán alaposan kiismerni, hanem jó hosszan és kalandosan együtt utazva, de szerintem lehet, hogy legjobban mégiscsak esküvőt szervezve. Akik azt kibírják, azoknak tényleg lehet esélye együtt leélni egy életet, vagy mi :DDD

2010. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
64%

Nem szabad előítéletesnek lenni!

Nekem is pénzkidobásnak tűnik az 1 milka ruhára,de nekik lehet hogy nem!

A hangulatot az emberek teszik olyanná amilyen,nem a hely,a zene,vagy a ruha!

2010. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
25%
bocsi de mivel foglalkoznak, hogy a mai világban van 1 millája csak a ruhára????
2010. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
13%

Nézd úgy, h ez egy freakshow. A barátodnak szerintem rosszul esne, ha nem mennél el az esküvőjére.

Egyébként, milyen dolog az, h nem táncol együtt az ifjú pár?! Keringőt se? Semmi tánc nem lesz?

2010. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
34%

"bocsi de mivel foglalkoznak, hogy a mai világban van 1 millája csak a ruhára????"


Igazából én is megtehetném, hogy az asszony 1milliós ruhát válaszon, de egyenlőre mégszerencsére nincs esküvői terv. :P Am. nálunk is lesz tutti 2-3M Ft, pont azért, hogy ne lagzilajos szoljon ócó szintiről.

2010. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon eltúlozzátok a két végletbe a lehetőségeket.Beszéltek a 2-3 milliós luxus esküvőkről,meg beszéltek a mulatós sátras daj-dajos lagzikról.Pedig meg lehetne ám az arany középutat is találni..Ízlésesen,ízléses zenére táncolni, mulatni nem pénz kérdése..
2010. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
21%

Itt nem az álmaik esküvőjével van gond.

Gondoljatok már bele, hogy elmentek egy black tie, jobb esetben withe tie, ünnepségre, senkit sem ismertek, és vagytok... ehettek, beszélgettek, de kivel, és hogyan???

És azért nézzetek utána, milyen előírások vannak, mit lehet ilyenkor viselni. Lehet gyönyörűek, meg hűűű, de nem biztos, hogy a kérdezőnek van kedve hozzá.


Persze, ha tehetném én is vennék olyan ruhát aminek az árán más lakást vesz meg tótumfaktum jobbra balra, de azért ennyire nem, hogy csak Mozart megy, és mindenki ül mint sülthal. Persze izlések és pofonok, de ez már sok...

2010. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%

Na mindegy,kedves kérdező,megoszlanak a vélemények,azért majd írd meg a tapasztalataidat(ha elmentél),hadd lásson csudát,és okuljon a pórnép is:)

Egyébként engem is érdekelt volna,hogy kik ők és mivel foglalkoznak,mert nem mindegy h valóban ebbe a társadalmi osztályba tartoznak e,akik ezt megengedhetik maguknak,vagy csak szimplán eltúlozzák a dolgokat..

2010. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!