Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a fajta sznob esküvő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta sznob esküvő csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm több, mint egy millió forintot költ az esküvői ruhájára. (Majd leesett az állam... én 100 ezernél többet nem adnék érte) Az egész esküvő olyan sznob lesz, hogy komoly zene fog szólni a vacsora alatt. Semmilyen tánc nem lesz, maximum beszélgetni lehet rajta. Ráadásul nem ismerünk rajta senkit a vőlegényen kívül. Nem is szívesen mennék el rá, főleg mert a sznob társaság gondolom elvárja,hogy én is valami ruhakölteménybe legyek. Nem akarnám megbántani a barátomat... De én nem bírom ezt a sznobizmust.
2010. szept. 24. 20:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Ízlések és pofonok. Nem muszáj elmenned. Ha meg mégis elmész, legalább a kaviárt élvezd! :D
2010. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Én a kaja miatt elmennék, egy egyszerű ruhába. Hagy nézzenek! :D
2010. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
szerintem minden normális embert zavarnak a sznobok :)
2010. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, ha telik nekik rá, akkor tényleg az ő dolguk. Plusz ez az ő esküvőjük, ha nekik így tetszik, akkor nem tudom mi a gond.

Én sem ilyet szeretnék magamnak (igaz, nem is azt hagyományos, mulatós típusút), de ha valaki meghív a saját esküvőjére, akkor nem várom, hogy olyan legyen, ami nekem tetszik.

2010. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

Marten's bakancs, farmernadrág, bobmer dzseki :) Aztán nyomjad a klasszikusokra :)


Amúgy meg nem értem, ha ennyire nem egy társaság vagytok, mit keresnél az esküvőjén? Nem bántás, tényleg érdekel.

2010. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

egyél lazacot helyettem is!

amúgy én is szánalmasnak tartom a sznobokat, de ha nekik ez jól esik, hát csinálják. egyébként néha még jó is, hogy vannak, hiszen van egy csomó iparág, ami belőlük él, és gazdagodik :P


próbáld meg leszarni őket, és beszélgess a barátoddal, vagy olyannal aki normálisnak tűnik.

2010. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
off:Én oda úgy bevirítanék a Zsigulimmal...
2010. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem ilyen eskuvom volt es nem akartam volna ilyet, de nem vagyunk egyformak. Lehet, hogy egyszeruen ok ilyet kepzeltek el. Minden eskuvo mas, mindenki mashogy akarja kivitelezni. Ha megteheti, hat koltson ra amennyit akar, az o penze. Az lenne sznobsag, ha minderre hitelt venne fel, felvagasbol csinalna, hogy lassa a nasznep, hogy neki mennyi penze van, hetfon meg jonne a Provident. Voltam olyan eskuvon, ahol fontos volt egyik felnek 160 fot hivni, de a menyasszonyon olyan cipo volt kolcsonben, hogy leszakadt a talpa, mert penz nem volt, minden kolcsonre es kolcsonbe volt, csak legyen sok ember, akinek a felet nem is ismerik igazan. Na ez a sznob! Szoval en ezt nem tartom sznobnak, a menyasszony es volegeny elkepzelese szerint zajlik minden eskuvo es lagzi. Lehet, hogy a tobbsegnek nem fog tetszeni, unalmas lesz, de ettol meg nem sznob.
2010. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

attól hogy sznobok és így csinálják meg az esküvőjüket még lehetnek normális emberek, nemkell ennyire elzárkóznod másoktól.

Menj el vegyél fel vmi csini ruhát, és egyél egy jót:D

Amugy neked nem az a bajod h ők sznobok hanem téged az zavar hogy alacsonyabb rendűnek érzed magad náluk és csóróbbnak érzed magad. téged ez zavar igazán, mert azthiszed lenéznek

2010. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
És most ezzel mi a hatalmas probléma, nekem is inkább ez a tipús tetszene, sem mint a lagzilajos meg az mcéééhaver és lavor.
2010. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!