Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jobban járnék munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járnék munkanélküli diplomásként?

Figyelt kérdés

Párom egyetemre jár én dolgozom egy sportruházati boltban.

Felváltva látogatjuk egymás baráti körét.

Az én barátaim inkább egyszerűbbek(úgy értem nem arcoskodnak nem játsszák magukat)az ő ismerősei inkább nagyképű elkényeztetett gyerekek.


Most kimondottan egy sztorit emelnék ki de több ilyen is van ott az egyetemen/koliba.


Várjunk csak koli....én azt hittem a koliba a "szegényebbek"laknak.Tévedtem ember vagyok.



Van egy ismerőse akik télen nyáron tavasszal ősszel üdülni nyaralni telelni járnak meg havonta wellnessbe.(szinte mindenki oda jár csak őket emelném ki.


Tehát mikor elmennek valahová ő egyből hívja barátnőmet,hogy itt voltunk meg ott voltunk és majd fussunk össze mert elújságolom.De iwiwen úgy is ki lesznek téve a képek.(persze az az első)


Barátnőmmel találkoznak a lány behülyíti párom mindig lógó orral jön haza,és látom rajta,hogy bántja mi ezt nem tudjuk megtenni(párom ha egyedül lenne megtudná de én csak 90-100körül keresek és albérletben lakom).


Májusban megvoltak a diplomázások és a diplomázások után jöttek a z esküvők.


Persze a lányok mind hívogatták jaj nézd a gyűrűm nézd meg a képeket(kint van iwiwen).

Mi már 3éve együtt vagyunk de nekem nincs pénzem esküvőre bármennyire szeretném is. :-)))


Aztán most kiderült,hogy ez a lány is jövőre férjhez megy.Gyere nézd a gyűrűm,bla bla bla....most vettünk ágyat(70ezer)meg szekrénysort(100valahány ezer)és költözünk össze jövő Aug. lagzi meg vagytok hívva.


Hazajött párom és láttam rajta azt hogy majdnem sír.

Megkérdeztem mi a baj?

És kifakadt,hogy neki minden ismerősei nyaralni járnak meg ide-oda(külföld vagy wellness)de nem is ez a legnagyobb baj,hanem az,hogy mi már 3éve együtt vagyunk de szó sincs lagziról a barátnői meg sorra mennek férjhez és ennek a lánynak is 300fős lagzija lesz bla.bla.bla....


Most elég csúnyán összebalhéztunk(én úgy kiabáltam,hogy saját magamtól megijedtem ilyet még sosem csináltam)



Kérdés.Mit tegyek?Minden nap dolgozom de egyszerűen nem tudok többet félretenni.Nem dohányzok nem iszok.

De mire kifizetem a rezsimet meg az albit szinte semmim sem marad. :-))))


Az említett lány most végzett jelenleg kilátása sincs a munkára(jogász)a fiú szintén most végzett neki sincs smmi kilátása(jogász)

És az itt nem említett többi"nyaraló telelő lagzizó ilyen olyan kocsit lakást vevő"szintén nem dolgozik vagy tanulnak vagy végeztek de nincs munka.



HONNAN VAN EZEKNEK AZ EMBEREKNEK PÉNZÜK MUNKANÉLKÜLIKÉNT VAGY TANULÓKÉNT OLYAN DOLGOKRA AMIRE NEKEM TÖBB ÉVI MUNKA UTÁN SINCS?


Nem nem irigykedek elfogadtam azt hogy vannak rétegek és tudom hová tartozom.

Tudom azt,hogy aki diplomát szerez valószínű jobban fog keresni mint én.


De ezek az emberek még tanulnak vagy frissen végzett munkanélküliek,és zsebből veszik elő a nagy pénzeket.


Honnan van ezeknek a fiataloknak minderre pénze?


Egyébként párommal minden rendben van köztünk de mikor valamelyik ismerőse felhívja és behülyíti mindig összeveszünk.

Bár most nagyon nagyon csúnyán.


Mit csináljak?

Hagyjam ott a munkahelyem menjek el egyetemre/főiskolára,legyek ln is munkanélküli diplomás és akkor majd nekem erre mindre lesz pénzem????


2010. szept. 19. 14:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

a csaj az a tipikusan alacsony értékrendű ember

"hajrá kőtsük a pénzt, flancoljunk a világba"

2010. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Barátnődnek nem azt kellene várnia, hogy te majd megteremted a pénzt az esküvőtökre, meg a nyaralásokra, hanem neki magának kellene tennie érte, hogy keressen annyi pénzt, amiből teljesítheti az álmait. Csak persze ezt a barátnőitől nem látja, ha ők munkanélküliek. De majd rájön, hogy ez így működik. Nálunk is van ilyen probléma. Nekem mindig van spórolt pénzem, futja mindenre, amire szeretném, barátomnak viszont mindig elfogy a pénze, amit keres. soha nem spórol meg semmit, sőt általában még nekem kell kisegíteni. Én is olyan vagyok, hogy szeretek utazni, nyaralni, moziba, bowlingozni, vacsorázni menni...az utóbbiakra meghívom barátomat, ha neki nincs rá pénze, nyaralni viszont legfeljebb elmegyek nélküle. Még nem vagyunk összeházasodva, tehát azt azért nem várhatja el, hogy én fizessek mindent, ő pedig annyira nem is szeret utazni. Szóval ennyi, mindenre van megoldás. A legkézenfekvőbb, hogy barátnődnek meg kell keresnie a pénzt, arra, amit szeretne...amit CSAK ő szeretne, hogy pontosítsak, mert gondolom neked a kis esküvő is pont olyan jó lenne, mint a nagy...
2010. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!