Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jobban járnék munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járnék munkanélküli diplomásként?

Figyelt kérdés

Párom egyetemre jár én dolgozom egy sportruházati boltban.

Felváltva látogatjuk egymás baráti körét.

Az én barátaim inkább egyszerűbbek(úgy értem nem arcoskodnak nem játsszák magukat)az ő ismerősei inkább nagyképű elkényeztetett gyerekek.


Most kimondottan egy sztorit emelnék ki de több ilyen is van ott az egyetemen/koliba.


Várjunk csak koli....én azt hittem a koliba a "szegényebbek"laknak.Tévedtem ember vagyok.



Van egy ismerőse akik télen nyáron tavasszal ősszel üdülni nyaralni telelni járnak meg havonta wellnessbe.(szinte mindenki oda jár csak őket emelném ki.


Tehát mikor elmennek valahová ő egyből hívja barátnőmet,hogy itt voltunk meg ott voltunk és majd fussunk össze mert elújságolom.De iwiwen úgy is ki lesznek téve a képek.(persze az az első)


Barátnőmmel találkoznak a lány behülyíti párom mindig lógó orral jön haza,és látom rajta,hogy bántja mi ezt nem tudjuk megtenni(párom ha egyedül lenne megtudná de én csak 90-100körül keresek és albérletben lakom).


Májusban megvoltak a diplomázások és a diplomázások után jöttek a z esküvők.


Persze a lányok mind hívogatták jaj nézd a gyűrűm nézd meg a képeket(kint van iwiwen).

Mi már 3éve együtt vagyunk de nekem nincs pénzem esküvőre bármennyire szeretném is. :-)))


Aztán most kiderült,hogy ez a lány is jövőre férjhez megy.Gyere nézd a gyűrűm,bla bla bla....most vettünk ágyat(70ezer)meg szekrénysort(100valahány ezer)és költözünk össze jövő Aug. lagzi meg vagytok hívva.


Hazajött párom és láttam rajta azt hogy majdnem sír.

Megkérdeztem mi a baj?

És kifakadt,hogy neki minden ismerősei nyaralni járnak meg ide-oda(külföld vagy wellness)de nem is ez a legnagyobb baj,hanem az,hogy mi már 3éve együtt vagyunk de szó sincs lagziról a barátnői meg sorra mennek férjhez és ennek a lánynak is 300fős lagzija lesz bla.bla.bla....


Most elég csúnyán összebalhéztunk(én úgy kiabáltam,hogy saját magamtól megijedtem ilyet még sosem csináltam)



Kérdés.Mit tegyek?Minden nap dolgozom de egyszerűen nem tudok többet félretenni.Nem dohányzok nem iszok.

De mire kifizetem a rezsimet meg az albit szinte semmim sem marad. :-))))


Az említett lány most végzett jelenleg kilátása sincs a munkára(jogász)a fiú szintén most végzett neki sincs smmi kilátása(jogász)

És az itt nem említett többi"nyaraló telelő lagzizó ilyen olyan kocsit lakást vevő"szintén nem dolgozik vagy tanulnak vagy végeztek de nincs munka.



HONNAN VAN EZEKNEK AZ EMBEREKNEK PÉNZÜK MUNKANÉLKÜLIKÉNT VAGY TANULÓKÉNT OLYAN DOLGOKRA AMIRE NEKEM TÖBB ÉVI MUNKA UTÁN SINCS?


Nem nem irigykedek elfogadtam azt hogy vannak rétegek és tudom hová tartozom.

Tudom azt,hogy aki diplomát szerez valószínű jobban fog keresni mint én.


De ezek az emberek még tanulnak vagy frissen végzett munkanélküliek,és zsebből veszik elő a nagy pénzeket.


Honnan van ezeknek a fiataloknak minderre pénze?


Egyébként párommal minden rendben van köztünk de mikor valamelyik ismerőse felhívja és behülyíti mindig összeveszünk.

Bár most nagyon nagyon csúnyán.


Mit csináljak?

Hagyjam ott a munkahelyem menjek el egyetemre/főiskolára,legyek ln is munkanélküli diplomás és akkor majd nekem erre mindre lesz pénzem????


2010. szept. 19. 14:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

Az esküvő konkrétan 0 Ft-ba kerül, ha mellőzitek a felhajtást és 2 tanúval mentek. A mi gyűrűnk (2 sima arany karika kb. 40 ezer Ft volt összesen - csak nem plázában kell venni, egyébként ezüsttel is összeadnak, sőt, nem is kötelező). Ha csak a pénz tart vissza, akkor válasszátok a költségtakarékos módszert, egyébként szerintem még egy vacsi is beleférni szülőkkel az esküvő után.

Ha a lány másfél millás felhajtásra vágyik, keresse meg rá a pénzt.

2010. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%

szeretném elmondani

én nő vagyok

a párom 300 felett keres tisztán

nekem alig van bevételem

de

soha nem visz el wellnessbe, nem kapok tőle semmit, mert minden félretesz a jövőre és nagyon vigyáz a pénzre

és én mégis imádom őt, soha nem hozom fel neki, hogy bezzeg a bnőmnek mennyi mindene van párjától.

egyszerűen mert szeretem/tisztelem-amiért annyit dolgozik/és becsülöm-hogy nem egy pénzt eldobáló, elszórakozó típus

tehát én vagyok hozzá való

a bnőd meg nem tud örülni a kis dolgoknak, holott néha azok a legnagyobbak.

2010. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
22%
Dobd ki a kis büdös szukát!
2010. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem akarom kidobni mert szeretem.

Egyébként nekik van pénzük apuci jól keres,vállalkozó.


Mondtam neki,hogy ebben a szent pillanatban feleségül veszem menjünk el 2 tanúval és meglesz.

De nála az a lényeg h a falu lássa ahogy végigvonulunk és tudjátok az öregasszonyok kijöjjenek lesni.

Szóval legalább 100főset szeretne.

2010. szept. 19. 15:51
 15/32 anonim ***** válasza:
47%

elkényeztett ribanc!

pont jó is a társasága.ha valaki normális ember lenne,tudna normális közeget választani magának barátoknak.Már bocs,de hülye szuka a csajod.

2010. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
elvennél olyat aki nem értékeli ha pl a szendvicsére rajzolsz majonézzel szivecskét, vagy virágokat szórsz a lába elé, vagy felkapod az utcán és megpörgeted, vagy mellette állsz amikor bajban van, ha te vagy neki akire bármikor számíthat, csupán azért mert ez nem kerül semmibe???mert neki a flancolás az igazi érték????
2010. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Funktasztikus ***** válasza:
61%
bnöd nagyon egy pénzéhes már bocsi:S
2010. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

De nem pénzéhes!!!

Ha az lenne nem velem lenne.

Én tisztában vagyok vele,hogy ha a lóvéra hajtana akkor néz ki olyan jól,hogy simán lehetne lóvés palija.


Csak mindig mikor a barátnők mesélnek neki akkor jön elő ezekkel.

De nem is a nyaraláson van a ahngsúly hanem az esküvőn.

Nem az a baja h nem voltunk nyaralni vagy wellnessbe hanem az hogy lassan minden barátnője elkel,ő meg még mindíg csak"jár"velem.

Mondta azt is hogy az ő részéről nagyobb a rokonság és arányosan osztanánk a lagzit..de nekem arra sincs pénzem.


90-100-keresek.

Albi 35 rezsi..rengeteg(csak télen 50ezer a távhő.haverommal lakok közösen egyedül nem is bírnám kevés lenne a fizum albi+rezsire)

2010. szept. 19. 16:59
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

EZ most csúnya lesz,de ilyen mikor különböző társadalmi osztályokból van együtt egy pár.Bnődnek az a baja hogy az ő bnőinek több mindene van. Két dolgot tehetsz:

1.keresel vmi jobb munkahelyet(mellette addig maradhatsz itt)

2.Tanulsz meló mellett estin vagy levelezőn és akkor lesz jobb munkahelyed

3.Különváltok,mert ebből egész életetetben vita lesz,hogy a nőnek van több pénze.Mert hiába fizetne ő akár mindent,ez nem működőképes.

2010. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó vagyok,javítok:

2.Tanulsz munka mellett és akkor lesz ESÉLYED jobb munkahelyre


A világ ilyen,a pasinak mindegy honnan de több pénzt kell letennie.Nem a nő pénzéhessége miatt,hanem mert egy családnak később a gyereknek biztonság kell,olyan helyen meg egy nő nem érzi jól magát ahol nincs biztonságban.Egy férfi sem. Ma a biztonság a pénzt jelenti.

2010. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!