Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Linkelnétek ruha fazonokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek ruha fazonokat 6hónapos kismamának polgárira. Nem kismamaruhát, hanem olyan ruhát, amit ti is felvennétek, de a pocak is elfér benne? És nem kifejezetten menyát?

Figyelt kérdés

Keresgélek, de valahogy nem tudok dönteni, melyik fazon lenne kényelmes, "nagy" pocakra.

Annyi, hogy hosszú legyen, és nincs idő varrogatni, nincs egy hét se:D...

[link] ez feszes, nem férek bele, az ilyen kilőve, ha jól sejtem, vagy van más tapasztalat?


[link] esetleg az ilyen?

Vagy ezen az oldalon láttok valamit? Persze több ruhájuk is van, de ha már egyet láttok, akkor érdemes bemenni hozzájuk... Eltököltem az időt a ruhával, nincs idő barangolni szalonról szalonra:D:D:D:D


Tudom zargassam a szalont tud e ajánlani valamit, de egy kis segítség most jól jönne tőletek is.

Köszönöm...

Segítség, férjhez megyek:S:S:S


2010. szept. 4. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link] (változtasd meg a színét és akkor nem menyasszonyi)

[link]


Meg úgy általában: [link]

2010. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vav22 ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]


Talán még ez:

[link]

2010. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!