Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Együttélés nélkül ti házasodná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés nélkül ti házasodnátok, illetve vennétek házat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Barátnőmmel a 30-as éveink elején járunk. Picivel több, mint 1,5 éve vagyunk együtt. Ez a kicsit több, mint 1,5 év együttlét egyben azt is jelenti, hogy ennyi ideje ismerjük egymást. Gyakorlatilag az első randinkon összejöttünk (előtte nem is tudtuk a másikról, hogy létezik).


Már 1 év után elkezdett nyaggatni az esküvővel meg a közös házvásárlással (amibe jobbára csak az én pénzem lenne benne, mert nekem van megtakarításom). Ebből sok vitánk is volt. Én szeretnék esküvőt, meg úgy érzem tényleg komolyan gondolom vele, viszont sosem éltünk még együtt. 2 hét volt a legtöbb amit egyhuzamban együtt töltöttünk. Konkrétan azt mondta, hogy ő gyereket csak úgy akar, ha már házunk van, összeköltözni meg csak úgy, ha már elvettem feleségül. Szeretem őt, de nekem akkor is az a véleményem, hogy előtte kellene együtt élni egy kis időt, mert úgy ismeri meg az ember a másikat igazán. De erre ő azt mondta ő már megállapodni akar, nem "próbálgatni", hogy meglássuk működne-e (pedig van egy örökölt lakásom ami felújítást igényel ugyan, de ideiglenesen kipróbálhatnánk itt az együttélést, aztán venni egy normálisat, de ezt ő nem akarja).


2021. szept. 30. 14:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Felelőtlen ostobaságnak gondolom, eszembe se jutna. Mi 3 évig éltünk együtt a férjemmel, mielőtt összeházasodtunk és mindkettőnk megtakarítása benne volt a házvásárlásban, így a korrekt. Nem bohóckodnék a helyedben ezzel a nővel, teljesen hülyének néz és palira akar venni.
2021. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
Házasodni nem. Közös ingatlant pedig soha nem vennék
2021. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Ki van zárva.
2021. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom, az a célja, hogy betegye a seggét a te pénzeden vett házba, mielőtt még kiderülne, milyen elviselhetetlen picsa.
2021. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Először összeköltözés, utána házasság.
2021. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Öröm végre itt ekkora egyetértést látni. 😅
2021. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 peca1000 ***** válasza:
100%

Meg az anyja pi....csáját!


Dobd ki ezt a követelődző piócát.

2021. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem csak én vagyok az egyedüli aki így gondolja ezt.
2021. szept. 30. 21:39
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Nem is ismeri meg az ember igazán a párját együttélés nélkül.
2021. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
38%
Együttélés nélkül vettünk egy közös házat. Párom nem akart albérletre költeni, inkább azt mondta, fizessünk hitelt, legalább a saját házunkra megy a pénz, nem egy idegen zsebébe. Nyilván volt bennünk némi félsz, hogy fog működni a dolog, de szerencsére össze szoktunk, még ha eleinte voltak is kisebb doccenok. Mi is 30as eveink elején jartunk, és mindkettőnk álma egy saját ház volt. Igaz mi akkor már 3 éve együtt voltunk. Amikor meg már az együttélés is rendben volt, össze is házasodtunk. Szóval ha bízol a kapcsolatban, összejöhet. Én hittem benne azért, hogy működni fog.
2021. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!