Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki merné megtenni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merné megtenni? :D

Figyelt kérdés
Eskűvön az arcába nyomni a tortát? Nekem tetszik jól szét nevettem rajta magam :) [link] A vége felé lesz
2010. aug. 23. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
én már tortacsatáztam és jo,mondjuk amikor a falra ficcent a ludláb meg a rigó jancsi akkor már nem volt olyan jó.mert nekem kellett eltüntetni.
2010. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem baromira nem vicces - a poénnak is van határa. hihetetlen, hogy felnőtt emberek nem bírják ezt felfogni. Pl tegnap külföldről hazafelé tartva hajnalban egy benzinkútnál láttam, amikor egy tagbaszakadt fickó produkálta magát a barátnője előtt, hogy zsepiket aggatott a fenyőfára...komolyan, mint egy ötéves.
2010. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mókás :)) Tök fapofa, aki ezen így kiakad, mint az előző... Mondjuk egy egész tortát erre pazarolni tényleg pocsékolás, de egyegy szelet még poén :D De amúgy biztos ez úgy megy, hogy a lazább, poénosabb párok megteszik, akik meg komolyak, azok meg nem. És így mindenki jól jár :))
2010. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem bunkóság.

Az én barátomhoz méltatlan is lenne. Meg az esküvői ruhánkhoz is!

2010. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem lenne szívem elpazarolni azt a finom tortát:D
2010. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem esküvőn gáz.. méltatlan az egészhez.
2010. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Második vagyok. Hát szerintem meg idétlenség. Nem tartom magam fapofának, ökörködni én is tudok, de kulturált embernek ismernie kell a kereteket. És esküvőn a menyasszony gondosan elkészített sminkjébe kenni... meg a frizut is könnyen tönkrevágja...de ezek eléggé amcsi vidiknek is tűntek, úgyh meg se vagyok lepődve. Egyébként meg engem úgy neveltek, h étellel nem játszunk.
2010. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
vicces ,csak nem eskűön egy sima bulin igen ott jöhet.Az én párom is szokta prudukálni magát ha olyan hAngulatban van de ha kell nagyon komoly is tud lenni nagyon,örülök h ilyen én nem egy humortalan karóba húzott bús képű unalomherceg.
2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Áh eskünőn szerintem is gáz,mondjuk jó poén de akkor is azért ha majd eljutok odáig hogy férjhez megyek ilyen ne legyen :D ráadásul itt tökre durván csinálják :p
2010. aug. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mondjuk egy 18. szülinapom sztem tök jó,de egy eskövőn sztem nem.

ott mégiscsak vannak rokonok,idősebb emberek és nem hiszem h mondjuk a nagymamám örülne,h a torta amit pl. ő csinált a nyakába landolna.

2010. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!