Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért veszítem el a barátnőimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszítem el a barátnőimet?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz az esküvőm, és amióta bejelentettük a párommal, hogy összeházasodunk a barátnőim kezdenek eltűnni az életemből. Én mindig próbálok találkozni velük, beülni dumálni, és félreértés ne essen nem magamról áradozok, meg az esküvőről, hanem csajos dolgokról dumálunk, még a páromról is próbálok keveset beszélni, mert nekik nem feltétlenül van párjuk és amikor én voltam szinglil nekem se volt jó hallgatni az áradozást. Szóval abszolút olyan témákról beszélünk mint azelőtt és mégis egyre többször van kifogás, hogy nem érnek rá, vagy rohannak valahova, stb. Édesanyám azt mondja sajnos ez normális és a szingli barátnők el fognak tőlem távolodni, de én ezt nem akarom! Nagyon fontosak nekem és mégis teljesen kívülállónak érzem magam.

Keressek új (házas, nem szingli barátnőket) vagy mit lehetne tenni. Tényleg fontosak nekem, plusz azért barátnők nélkül elég szomorú az élet. :(


2010. aug. 11. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert irigyek a boldogságodra,a párodra.
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 margoz ***** válasza:
100%
Ha nincsenek veled a boldogságban,nem veszik ki a részüket az ilyenkor szokásos barátnői-együtt csináljunk mindent!Akkor ezek nem is voltak igazi barátnök,csak amolyan töltsük el az idöt lányok voltak,akiket igazán nem is érdekli hogy a másikkal mi történik,csak az a fontos ami nekik jó.Ne is törödj velúk!!!
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem hozzászólóknak van igaza!


Volt egy gyerekkori barátnőm-végigaszisztáltam tinikori szerelmi viharait, kitartottam mellette, ha "dobták". Amint nekem lett komoly kapcsolatom, és mertem lemondani pár közös programot-amit őrendszeresen megcsinált, ha "lila köd volt"- olyan mocskolódásba kezdett, hogy ihaj.

Sajnos egy igen brutális hangvételű sms-e után feleslegesnek láttam bárminemű kontaktot fenntartani vele...

2010. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én is elveszítettem őket, de énmiattam. Nem szerette a férjem, ha magam mentem barátnőzni, vagy ők jöttek hozzánk, szegények le is koptak. Nekem szerencsém volt, mert nem egy bunkó a férjem, neki van néhány jó fej barátja, akiket én is kedvelek, nekik meg vannak feleségeik. Azóta velük barátkozom. Eleinte nehezen ment, mert nem voltak szimpatikusak. Aztán igen megszerettem őket, mivel értelmes, jószándékú nők ők is, mint a férjeik. Most jó így.

Anyukám is panaszkodott a barátnők eltűnéséről annak idején, mikor gyerek voltam. Neki egy maradt, az is férjnél volt.

2010. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez érdekes. Októberben lesz az esküvőnk, és velem is ez van. Most már, ha kérdeznek is az esküvőről csak tőmondatban merek válaszolni. :( Nem tudom, mi lesz... :(
2010. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egyre rosszabb lesz. Főleg, ha esetleg gyereket vállaltok, akkor minden barátnő fel fog szívódni... ez tapasztalat.
2010. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!