Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy bírjam jobb belátásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam jobb belátásra a nagyszüleimet?

Figyelt kérdés
Jövő hét végén lesz az esküvőnk. Anyai nagymamám és nagypapám nagyon-nagyon boldog emiatt, hetek óta csak erről beszélnek, úgy készülnek rá, mint életük legfontosabb napjára. De, ami a legmeghökkentőbb számomra, hogy kitalálták, hogy az esküvőnk (a mienk!!) dátumát magukra akarják tetováltatni. Nincs még egy tetoválásuk sem, mikor mondtuk, hogy megyünk a tetoválónkhoz, ahol egymás keresztnevének kezdőbetűjétfogjuk a bokánkra varratni egy fekete szalagban, akkor közölték, hogy ők is jönni akarnak és ezt szeretnék, amit leírtam. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, nagyon meglepődtem. Mondtam nekik, hogy azért aludjanak még rá, valamint a szalonban is kettőnknek foglaltam időpontot, nem biztos, hogy aznap lenne még hely.

2020. aug. 24. 10:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10.


Te vagy a kedvencük akkor. Örülj neki, akkor téged kényeztettek el legjobban régen, és az örökségük is a tied lesz, főleg ha a többiekkel rosszabb a viszony.

2020. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszindulatú vagy, eszembe sem jut az örökség, remélem még nagyon sokáig fognak élni. Midannyiunkat nagyon szeretik. Egyébként is, nem mi, unokák, hanem a lányuk és fiuk (anyukám, illetve keresztapám) fognak örökölni.
2020. aug. 24. 13:21
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

12.


Mindenki ezt mondja, de valójában azért eszébe jut mindenkinek, igaz nem úgy, hogy "jajj legyen már az", hanem csak úgy, hogy majd a jövőben 10-20 év múlva, lehetőleg minél-minél távolabbi időben. De azért az ember gyarló így gondol erre is, csak csúnya dolog ezt kimondani, társadalmilag elítélendő, így nem szokás hangoztatni.

2020. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosak. Ha annyira akarják, hát csinálják. Valóban fura egy picit, de nagyon kedves.
2020. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek már, hogy jön ide az örökség gondolata?Számomra is furcsa ez, de nem tudsz mit tenni. Ha kedves lebeszéléssel nem egy hagyd, vagy esetleg kérd meg a szülődet /aki a gyerekük/,hogy esetleg beszélje le Őket Ő.
2020. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez de furi
2020. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!