Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy bírjam jobb belátásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam jobb belátásra a nagyszüleimet?

Figyelt kérdés
Jövő hét végén lesz az esküvőnk. Anyai nagymamám és nagypapám nagyon-nagyon boldog emiatt, hetek óta csak erről beszélnek, úgy készülnek rá, mint életük legfontosabb napjára. De, ami a legmeghökkentőbb számomra, hogy kitalálták, hogy az esküvőnk (a mienk!!) dátumát magukra akarják tetováltatni. Nincs még egy tetoválásuk sem, mikor mondtuk, hogy megyünk a tetoválónkhoz, ahol egymás keresztnevének kezdőbetűjétfogjuk a bokánkra varratni egy fekete szalagban, akkor közölték, hogy ők is jönni akarnak és ezt szeretnék, amit leírtam. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, nagyon meglepődtem. Mondtam nekik, hogy azért aludjanak még rá, valamint a szalonban is kettőnknek foglaltam időpontot, nem biztos, hogy aznap lenne még hely.

2020. aug. 24. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
🧐🧐🧐🧐🧐
2020. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Hűha... ez nagyon rossz ötlet mind a két részről. Miután elváltok majd krva szar lesz eltüntetni a tetoválásokat.
2020. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy egy remek munkahelyet fogtok elszalasztani egy hülyeség miatt.
2020. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van több tetoválásunk már,ebbe bem kérek beleszólást. Egyébként is el lehet fedetni vahy eltávolítattni, de nem lesz rá szükség. A legtöbb munkáltató magasról tesz rá, van normális munkahelyünk. De ismerek olyan ügyvédet is, akinek az egyik karja végig van varrva. A nagyszüleimre koncentráljatok,róluk szól a kérdésem.
2020. aug. 24. 10:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nekik, hogy nagyon jólesik neked, hogy ennyire fontos vagy nekik és ennyire szeretik a párodat is.

Próbáld elmagyarázni, hogy egy tetoválás lényege, hogy magukról szóljon és kifejezzen valamit. Inkább a saját dátumukat, vagy a születésed idejét nyomassák fel, ha dátumost szeretnének. Esetleg ha hasonlítani akarnak rátok, akkor ők is egymás kezdőbetűjét, a saját esküvőjüket például, úgy már mókásabb lenne és van közös pont.

Másrészt abban sincs semmi, hogy nem akarod, hogyha mégis változnának a dolgok kettőtök között, akkor kellemetlen legyen a tetkó.

2020. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyék. Semmi bajuk nem lesz belőle. Legfeljebb együtt mentek elfedetni :D
2020. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Hány évesek a nagyszülők?Tudom, nem korhoz kötött a tetoválás, de számmora fura,hogy ennyi idősen pont most hoznak ilyen döntést.

Szerintem maguk se gondoltak bele ebbe az egészbe, egyszerűen fontosnak tartják ezt a napot és emlékezetessé szeretnék tenni. Valahogy. És ez az ötlet jött Nekik.


Próbáld lebeszélni Őket erről, pl. keressetek valami olyan megoldást ami tartós emléket ad Nekik erre napra. Pl. egy fotó Rólatok bekeretezve, esetleg egy festmény a közös képről, egy album,falinaptár a fotóitokkal, vagy bármi, ami erre a napra emlékezteti Őket.


Ha nem tudod lebeszélni hagyd. Az Ő testük, Ő döntésük. Igaz, titeket érint a nagy nap, de nem tilthatod meg,hogy pont az legyen az Ő tetoválásuk is.

2020. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az ember nincs 18, addig azt kell hallgatni, hogy “gyerek vagy, nem tudsz még felelősségteljesen dönteni, hogy lesz így munkád” És így tovább..

Most itt van két nagyikorú ember, akik már valószínüleg nem vállalnak munkát, nem vállnak el, nem lesznek bikinimodellek vagy akármi, had csináljanak már azt, amit akarnak. Jóhogynem a gyerekeik meg az unokáik engedélye kell nekik. Örüljetek, hogy így szeretnek titeket, aranyos tőlük. Nektek is vannak tetoválásaitok, a dupla annyi idős nagyszüleitek szerintetek miért nem tudnak dönteni a saját testükkel kapcsolatban?

2020. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne törődj ezzel. Idősek már, sokáig úgysem lesz rajtuk ez a tetoválás, egyedül akkor gond, ha izraeliták, de egyébként... Most arra a kis időre, amíg még élnek? Gondolom jó 75 év környéki személyekről van szó.
2020. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagymamám 66, nagypapám 68 éves. A gesztus nagyon kedves, de kicsit túlzásnak érzem, hogy pont a mi esküvőnk dátumát szeretnék magukon viselni. Egy másik unokájuk tavaly házasodott, vele kapcsolatban ez nem merült fel bennük.
2020. aug. 24. 12:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!