Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándéknak jó a pénz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándéknak jó a pénz vagy van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Húgom fog házasodni, lakásuk van, mindenük megvan, gyerek még nincs. Nekünk is megvan minden, lakás, kocsi, 2 gyerek stb, 500 ezer ftra gondoltam nászajándéknak, ez kB 1 havi fizetés. Nem tudom mennyit vagy mit szokás adni.

2020. júl. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki a pénzt szereti a legjobban.
2020. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Legjobb a lóvé!
2020. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nővéremtől jobban örülnék személyes ajándéknak, nem is kell, hogy értékes legyen. Ha úgy gondolja, legfeljebb ad mellé valamennyi pénzt is, bár nem várnám el tőle, főleg, ha mindenünk megvan, több százezret én soknak éreznék tőle. De ez nyilván minden családban máshogy működik.
2020. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Utalvány valamelyik wellness hotelbe?
2020. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túl sok pénz lenne

Vagy ok mennyit adtak neked?

2020. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is nagyon sok ez. Próbáljatok valami személyeset venni nekik inkább + egy kis pénzt. Nekem tesóként a lélektani határ 100 ezer forint lenne valami kis apró személyes ajándékkal, ennél több már nem annyira esne jól a lelkemnek menyasszonyként, tesóként. Nem azért vagytok gondolom meghívva, hogy ennyit perkáljatok. :) Ha semmit nem hozna a tesóm az esküvőnkre sem lenne bajom vele.
2020. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor mi házasodtunk a feleségemmel ő kisebb volt még, nem adtak, nem szeretne tárgyi dolgokat, meg drága esküvőjük lesz ottalvós vidéki a miénk budget volt 100e ftból kihoztuk mindenestül
2020. júl. 14. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg plane ne adj neki olyan sokat.. Vagy nem is ertem.. Joban vagytok nagyon p segit amugy neked?
2020. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem is wellness utalványt adj neki, válassz ki egy nagyon jó szállodát, ahol kényeztethetik egymást!
2020. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!