Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan ország ahol egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ország ahol egy nő hozzámehet több pasihoz is? Ha igen mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Minek kéne több pasihoz hozzámennie egy nőnek? Ha hozzámegy EGY valakihez a nő, akkor azt szerelemből teszi... De ha te több férjet akarsz (nem értem, hogy mért) akkor sok sikert, mert ilyen nem létezik.
2010. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

vannak bennszülött népek, ahol matriarchális a társadalom, és létezik ilyesféle poligámia.

szerintem óceániai népek között keresgélj,...


első válaszoló: nem írta, hogy ő ilyet szeretne, de ha igen, akkor sem a véleményedet kérdezte...

2010. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

A sarki fény alatt Alaszkában


A többnejűség ezen a területen nem éppen jellemző, sőt! Az eszkimólányok uralják a helyzetet. Végre egy hely, ahol a nők választanak több férjet maguknak! Igaz, hogy a higiénia nem az erősségük, tisztálkodásra ugyanis a megszokottnál jóval ritkábban kerül sor.


Nem irigyeljük hát az eszkimófiúkat, de annál jobban a lányokat, akik kedvük szerint jelölhetik ki az éppen aktuális szexpartnert. Szeretkezési szokásaikra leginkább a kutya- és az oldalt fekvő póz a jellemző.

2010. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Az eszkimóknál csak kevés törzsnél van többférjűség, nem általános elterjedt a "nőuralom".
2010. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom az eszkimó pasik se tisztálkodnak gyakrabban, mint a nők. Vagy tévedek?
2010. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért mert hideg van akárhogy is veszük, hogy tábortűz meg iglu, akkor is meredek lehet tök pucérra vetközni.
2010. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én olvastam egy könyvet a kínai moszó népről, ahol szintén a matriarchális társadalom jellemző. A nők választják a férjüket/szeretőjüket, bár azt nem tudom ,hogy egyszerre több is van-e nekik, de azt igen, hogy a válás igen egyszerű folyamat, tehát az előfordul, hogy egyik nap még ez a férjük, másnap már az. :)
2010. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Az eszkimo nők biztos nem használnak intim mosakodót. Mindazonáltal nem hinném, hogy a hüvelygomba napi téma náluk.
2010. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A többférjűség, vagy poliandria, az a családi forma, amelyben egy nőnek egyidejűleg több férje van. Elfogadott volt egykor a bretonoknál, a Kanári-szigetek őslakóinál, egyes indián törzsekben, valamint Indiában, Nepálban, Tibetben és Új-Zélandon.[7] Okai lehettek, hogy az adott társadalmon belül kevés volt a nők lélekszáma, vagy, hogy egy férfi nem tudott eltartani egy családot. Általában a férjek testvérek voltak, és a maguk között fennálló hierarchiának megfelelően élhettek jogaikkal a feleség felé, az első férj domináns helyzetet élvezett. (Közös megegyezés alapján egymással nem rokoni kapcsolatban álló férfiak is elvehettek egy nőt, vagy kezdeményezhette a poliandriát egy tehetős asszony.)
2010. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az ötlet nem rossz. Sok nő marad egyedül és még jövedelme sincs a férje halála után.

Ilyenkor lenne jó egy pótférj. Bár nálunk a pótférjet életbiztosításnak nevezik.

2010. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!