Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok-e olyan fodrászt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok-e olyan fodrászt az ország bármely részében, aki profin készít esküvői frizurát, házhoz jön és kedvesen bánik az ügyfeleivel?

Figyelt kérdés

Nyilván térítenénk az illető útiköltségét.

És azért kérdezem, hogy kedves-e, mert manapság ez nagyon ritka.

Ráadásul a legtöbb fodrász annyira kíméletlen, hogy végig azt hittem, hogy mire hazaérek, kihullik az összes szál hajam, mert annyira megtépett. Kb. 10x szóltam mindegyiknek, hogy kérem, ne ilyen erősen húzza, de nem tudták gyengéden csinálni, vagy azt mondták, hogy nincs idejük, mert akkor nem tudnának ennyi idő alatt ennyi vendéget fogadni. Viszont én inkább megfizetném az idejét, nem baj, ha sokáig csinálja, de nem akarok még gyengébb hajtöveket, mert már így is rossz a helyzet.


2009. aug. 8. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudnék, de ő most babázik. Egyébként szerintem írj helyet, ahhoz közelit ajánljanak, mert hiába téríted meg az útiköltségét, nagyon messziről úgysem éri meg neki, mert míg utazgat jó pénzért megcsinálhatna másokat, vagy pihenhetne otthon.
2009. aug. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én tudok egyet de az Szabolcsban van,ha neked az jó...:)
2009. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sya. én tudok kedves aranyos fodrászt aki nem is kapkodva dolgozik. Szombathelyen. privibe megadom a számát.:) puszika
2009. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha kell akkor irj ide aztán akkor megadom:)
2009. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a sok választ!! Kérem szépen az elérhetőségeket. :)


Nem baj, ha most babázik a fodrász, mert nem a hónapokban lesz a esküvő, hanem jövő nyáron, csak sokáig nem leszek Mo.-n, de előtte pár dolgot el kell intéznem, mert amikor hazajövök, már nem sok időm lesz szervezni. Szóval ha az illető fodrász is megengedi, akkor megadod az elérhetőségét? Kérlek szépen. :)


Azért éri meg nekem, hogy kifizessem az utazását (sajna limuzint nem tudnék neki állni :D, de vonatot vagy buszt igen), mert nagyon gyengék a hajtöveim, annyira, hogy már az is fáj, ha csatot teszek bele vagy összegumizom, vagy kontyba kötöm, vagy hajpántot teszek be... és nem akarom, hogy megtépjenek, mert lehet, kihullana a hajam. De azért az esküvőn szeretnék valami szép frizurát, arra az egy napra elviselném, hogy fel van tűzve a hajam.

2009. aug. 8. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
syó. beszélek a csajjal és ha megengedi akkor megadom a számát:) sok boldogságot:) puszi
2009. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabolcsi mesterfodrászt én is tudnék..20éve hozzájárok..mindig a leujabb divatszerintit késziti,ami tökéletesen joláll nekem..
2009. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!