Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki külföldön dolgozik, el...

Aki külföldön dolgozik, el huzamosabb ideje, hogyan alakul (t) az elete (legyszives irjatok melyik orszag, hany eve eltek ott)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

4 éve élünk Angliában..

Mivel itt sincs kolbászból a kerítés,és elég drága a szállás,és szinte hetente változnak az élelmiszer árak,bizony már ott tartunk,hogy lassan otthon is így éltünk mint itt kint..Otthon sem voltak különösen gondjaink,és ha belevesszük,hogy a lakásunk üresen áll otthon,így sokszor gondolkodunk,hogy lassan ideje hazamenni..Ha mindent kifizetünk akkor kábé annyi marad mint amennyit otthon is megkerestünk...

De lehet,hogy azért vágyunk haza,mert a legtöbb barátunk rég hazamentek..

2011. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Ausztria, 2,5 éve.

Kicsit több, mint 2 éve összejöttem egy osztrák fiúval, most volt az esküvőnk. Júniusra várjuk a babánkat.

Nagyon jól érzem magamat kint, nem bántam meg, hogy kimentem. Sokkal több a munkalehetőségem is, mint Bp-en volt.

Azóta új baráti köröm is van, teljesen beilleszkedtem már. Semmi pénzért nem mennék végleg vissza Mo-ra.

2011. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliába jöttem ki 2,5 éve, informatikusként dolgozom, jól keresek, egy felső kategóriás autóm van(ami Magyarországon valószínűleg soha nem lett volna)barátnőm van, és egy egész jó környéken bérelek lakást. Új barátokat szereztem, angolokat és bevándorlókat vegyesen. Nekem bejött az angliai élet! A kezdet nehéz volt, de azóta felféle ível az életem.
2011. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Svajcban elek 10 eve.

Ferjem erdelyi szarmazasu, de 6 eves kora ota svajci. Van egy kisfiunk, a masodik juliusban erkezik. Mas mint otthon. Bocs de legeloszor ez jut eszembe: baratsagosak, udvariasak az emberek. Aki hosszabb ideje kulfoldon el, annak feltunik ez. Marmint hogy otthon masok az emberek.

Dolgozni lehet, ha akar valaki, az elelmiszer nem luxuscikk. A legtobb dolog persze draga, ehhez mert a fizetesunk is. Ja, a legfontosabb nekem: Az orvosi ellatas-hozzaallas CSUCS!!!

2011. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Monaco, 10 év.

Férjem itt született, én kiköltöztem hozzá érettségi után rögtön.

Ide jártam egyetemre, itt lett baráti köröm, minden ideköt. Férjemmel és lányainkkal boldogak vagyunk, semmi pénzért nem költöznék el innen!

2011. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Anglia 3 éve vagyok kint a fiammal,férjemmel.

Egy vidéki városban élünk,ahol csodás lakást bérelünk.Van autónk,minden évben haza megyünk nyaralni(ez sem olcsó mulatság).Mindenünk megvan..Otthon nekünk is üresen áll a 2 szobás lakásunk ,de ettől függetlenül fizetni kell rá a közös költséget,villany,fűtés díjakat.3 éve azért jöttünk ki,mert nagyon sok adósságunk volt.Az adósságot kifizettük,így most semmi tartozásunk nincs..Bár nem vagyunk gazdagok..de szépen éldegélünk..Ettől függetlenül hazavágyunk,és ha összegyűjtöttük a pénzt a terveinkre akkor hazamegyünk..Mindenütt jó,de legjobb otthon..

38/N

2011. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
:D
2011. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Anglia 4.5év

Nekem vállalkozásom volt, több autó, meg amit akartam. Egyszer aztán elszakadt a cérna és hazajöttunk. Aki kint megtudja csinálni a szerencsélyét az itthon is. Sivár a kintlét egy idôután, persze ezt mindenki másképp éli meg.

A pénz nem boldogít, nagy igazság ez.

Kulföldre nem házasodnék a világkincséért sem.

2011. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy akinek üresen áll itt a lakása miért nem adja ki? Mi is kiadtuk, míg ki mentünk, nem jön ám rosszul a pénz, most minek állna üresen?
2011. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ma 20.29-nek

Én a 20.09-es vagyok..

Mi azért nem adtuk ki a 2 szobás lakásunkat(pedig egyetem mellett van),mert mint írtam minden évben hazamegyünk nyaralni 1-2 hétre.Arról nem is beszélve,hogy Teljesen fel van újítva,és modern,új eszközök vannak benne.Szinte minden új..Új konyha (tűzhely,mosogatógép,mikró,minden)Új hálószoba bútorok, berendezések..

Mi nem mertük kiadni,mert nem vagyok benne biztos,hogy más is vigyázna a dolgaimra.

Meg hát azt hogy oldjam meg,hogy évente 2-3 hétre tűnjenek el,mert haza megyek..Szerinted találnék ilyen embereket??

2011. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!