Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb 50 fő lesz az esküvőnkön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 50 fő lesz az esküvőnkön. Nem kevés? Így is lehet jó a lakodalom?

Figyelt kérdés

Igazából kb 100 főt hívtunk meg, akinek többsége külföldi és onnan elég sokan nem jönnek el. (Nagy a távolság, nincs elég pénz...stb)

Meg az itthoniak közül is vannak egy páran akik nem jönnek el. Így kb 50-en lesznek ott. Egy kicsit szomorú vagyok, mert nem tudom, hogy ennyi fővel is lehet-e jó a lakodalom?


2010. júl. 30. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ti boldogok lesztek,akkor egy fõvel is jó lehet a hangulat,na ezt csak viccnek szàntam.Viszont ha nagy teremben lesz az esküvõ,talàn az nem lenne jó.Kis helyen viszont nagyon hangulatos lehetne!Sok boldogsàgot
2010. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? Nem azon múlik egy jó lagzi, hogy hányan vannak, hanem hogy ti milyenné teszitek. Lehet egy 150 fős lagzi is káosz és nem jó buli, és lehettek akár csak 10-en is, ha jó fejek vagytok, jó a zene és bevontok mindenkit a bulizásba. Sok esküvőn voltam már, tipikus hiba, mikor sokan vannak, hogy az ember szinte idegennek érzi magát, jól bezabál, odaadja az ajándékot, amit hónapok óta hajkurászott, meg sem nézik, táncol kicsit aztán hazamegy, észre sem veszik a hiányát. Pénzkidobás és lapos hangulat. Nehéz, de időt kell szánni a vendégekre, mindenki kapjon néhány jó szót és be kell vonni a táncolástól kezdve mindenféle programba. Úgyhogy nem a mennyiség számít ebben sem, hanem kizárólag a minőség.
2010. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkorában minden ember (főként a lányok) nagy esküvőről álmodnak. Én sem voltam másképp.

Pár éve azonban megváltozott a szemléletem. Nem szeretnék hatalmas esküvőt. Maximum 20 főt (velünk együtt, mindkét részről) Sokkal bensőségesebb, tényleg csak azok vannak ott, akikre tartozik és nem utolsó sorban anyagilag sem jó befektetés egy hatalmas költségvetésű lakodalom.


Persze ebbe majd még a leendő férjemnek is lesz beleszólása.


50 fővel is lehet szép, boldog és hangulatos lakodalom.

Sok boldogságot!

2010. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából csak az bánt egy kicsit, hogy sokan nem jönnek el. amit megértek. Én se biztos, hogy utaznék 600 km-t egy esküvő miatt.

A terem egy kert helység, nem nagy. Lesz vőfély, élő zene és különböző feladatok. Főleg fiatalabbak lesznek, egy két idősebb van csak.

2010. júl. 30. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem tetszik a hozzászólásod. Ne izgulj! A jó lakodalom hangulata nem azon múlik, hány fő lesz ott. :)
2010. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50 fős esküvőnk volt vőféllyel,élő zenével.Nálunk elég vegyes volt a vendégsereg,fiatalok és idősek vegyesen.Fergetegesen jó volt,többen megkérdezték,hogy nem akarunk mégegyszer összeházasodni,mert még egy ilyen lagzi jó lenne.:)
2010. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekunk kettos eskuvonk lesz mert a parom 1000km re lakik tolem, Erdelyben.

Magyarorszagon 60fo lesz es buli, Erdelybe 200fo s mindket reszrol legalabb jonnek 20-30an a nagy tavolsag ellenere is, s igen a penz nalunk sem sok.

Angliabol is varunk vendegeket....

Rajtatok mulik h milyen lesz, elvezzetek es legyetek nagyon boldogok

2010. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 21-én lesz 50 fős lakodalmunk. Kíváncsi vagyok, milyen lesz.
2010. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!