Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen érzés a saját esküvődön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a saját esküvődön lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem pont olyan volt, mint amilyennek megálmodtátok? És még az érdekelne, hogy utána milyen érzés volt, hogy házas vagy? Lehet hülye kérdések, de érdekelnek.
2008. nov. 21. 14:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Remélem, az lesz életem legcsodálatosabb, legboldogabb napja, azzal, akit a legjobban szeretek. :-)


A szüleimé kicsit furcsa volt, megfeledkeztek apróságokról, ruhadarabokról, egyik rokon meg is jegyezte, hogy "rossz jel, nem megy még egy esküvőre"... be is jött a megérzése, nem lett egy jó házasság, de az övék úgy sikerült. Az enyémnek jobbnak kell lennie :-)

2008. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%
Fáradt vagyok, álmos vagyok, le szeretném mosni az arcomról a vakolatot, levetni ezt a hülye kényelmetlen ruhát, haza szeretnék mennianyuuuuuuuuuuuuuuuuuu....
2008. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Tudom OFF!


De úgy irigyellek titeket!:)Nem tudom megállni hogy ne irjak!

Sok boldogságot kivánok minden feleségnek leendö feleségnek!


Egy két gyerekes anyuka akit a Párja soha nem fog elvenni feleségül!:(

2008. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 yuda ***** válasza:
86%
-hát az egy felfokozott izgalmi állapot-és mindig van valami ami közbejön-pontosítok:csak úgy érzi ilyenkor az ember, mert felfokozott érzelmi állapotban van-hisz mindenki felejthetetlen ,tökéletes élményt szeretne..és szerintem legtöbbünknek még utoljára eszébe jut ,hogy biztos jól döntöttünk?...ami valahol jogos,hiszem életre szóló döntést hozunk jó esetben,ez nem semmi!...és még egyszer utoljára bólintunk,hogy igen-jó döntést hozunk és kész! ..és bőgünk ,mint egy gyerek örömünkben,ami nem baj-ilyenkor ez megengedett és bájos. :)
2008. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszett... Mármint az a része, hogy egy halom ember ott volt, és mindenki engem nézett. Utálom az ilyet. Alig vártam, hogy vége legyen. Persze volt a dolognak egy másik oldala is, hogy nagyon örültem, és boldog voltam, hogy összeházasodunk a párommal, de ha ma csinálnánk, szerintem én csak a legszűkebb családot hívnám meg.
2008. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Az Offolónak: ha nem akar elvenni, nem is a párod, szerintem...


A Kérdezőnek: két hónapja volt az esküvőm, igazából nem volt semmi extra. Persze, az emberek jöttek a szokásos klisékkel: "életed legszebb napja", "ez egy örökre szóló döntés", "majd megbánod, de a válóperes tárgyaláson emlékezz majd rá, hogy én előre megmondtam"...

Nem, nem volt életem legszebb napja. Sőt, mi több: egy teljesen átlagos nap volt. Felvettem egy szép ruhát, a párom karján bementem egy terembe, azt mondtam, "Igen", aláírtam egy papírt, aztán puszilkodtam egy sort egy csomó szimpatikus és kevésbé szimpatikus emberrel, végül elmentünk kajálni. Nem voltam ideges egy percig se, és rohadtul nem érdekelt, hogy minden "tökéletes legyen". Mert úgysem lesz az semmi... A tanúm pl. otthon hagyta az iratait, így nem lehetett a tanúm. Más sikítva őrjöngött volna, én szimplán megkértem egy másik barátnőmet, hogy legyen a tanúm. Nem történt semmi. :) Az egész nem volt semmivel sem izgalmasabb, mint bemenni a munkahelyre reggelente (megkockáztatom, csak a oda vezető úton többet szoktam idegeskedni, mint az esküvő szervezése alatt összesen)...

Milyen házasnak lenni? Olyan, mint házatlannak... :) A nap ezután is ugyanúgy keleten kel és nyugaton nyugszik. Nem is értem, miért csinálnak ebből az emberek olyan nagy ügyet... Viszont amiért megérte, az az érzés, hogy sínen van az életem. :)

2008. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Az Offolónak: ha nem akar elvenni, nem is a párod, szerintem...


Úgy gondolod???Háát nem tudom!12 éve együtt vagyunk,minden okés van két kislányunk!Azt mondja hogy Ö soha nem akart megnösülni!Lehet a szülei rossz házassága miatt!De akkor ennyi erövel a népesség X %-a meg se próbálná,nem igaz?:)Én meg nem eröltetem!Igazából én se nagyon szoktam ilyeneken gondolkodni csak ha ilyent látok,olvasok!

Ez van!!!


De azért tényleg sok boldogságot kivánok mindenkinek!:)

2008. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki írt! :) Csak kíváncsiságból kérdeztem, tőlem még távol áll az esküvő. És sok boldogságot a házasoknak! :)
2008. nov. 22. 15:30
 19/22 anonim válasza:
73%
Saját tapasztalat alapján, ha saját szervezésű az esküvő, akkor sokmindenre kell odafigyelned, és igazából nem tudod kiélvezni a helyzetet. Ha valakit megbíztok a szervezéssel, és lebonyolítással, akkor igen élvezetes lesz a buli, mert nem kell mindenre aprólékosan figyelni (pl, ki hova álljon, milyen kaját mikor hozzanak, mi után mi következik stb.), csak a szórakozásra, és hogy jól érezzétek magatokat. Igaz így drágább.
2008. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy felejthetetlen, de igazábol nem sok mindenre emléxek belole:) Kb fél évvel elotte kezdtuk szervezni, hogy minden meglegyen, az nagyon jo volt, csak sajna egy csomo veszekedés, hogy kis lagzi vagy nagy lagzi, kit meghívni, ki sértodik meg...ilyesmi. Igy utolag nagyon orulok, hogy nagy lagzi volt, mert nagyon jo volt a hangulat. Elotte pár nappal sajna osszevesztunk a párommal, azt hiszem a túlzott izgalom miatt:) Maga az eskuvo oriási élmény volt, remegett a kezunk, de hogy aztán a lagziban mi minden tortént, azt leginkább videorol meg elmondásbol tudom, olyan suru volt:) Másnap olyan "végre" érzessel jottunk haza az uj lakásba (eloszor aludtunk itt) és kb hétfore fogtuk fel az egészet, de nagyon jo:)
2008. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!