Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen érzés a saját esküvődön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a saját esküvődön lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem pont olyan volt, mint amilyennek megálmodtátok? És még az érdekelne, hogy utána milyen érzés volt, hogy házas vagy? Lehet hülye kérdések, de érdekelnek.
2008. nov. 21. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

olyan érzés volt hogy legyünk már túl rajta, és jaj istenem ugye minden rendbe lesz, stb izgalom. szinte egyik perc a másik után igazábol arra hogy esküvöm van nem is gondoltam. csak arra hogy széplegyek, és jól mutassaka képeken, hogy minden rendbelegyen stb...

semmivel külömb nem volt mint mielött összeházasodtunk volna.

viszont a válas sokkal nagyobb feeling volt. ott annyira örültem hogy végre kimondták a válást, olyan fellélegzös.

2008. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Uhh :S Sajnálom.
2008. nov. 21. 14:29
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én királynőnek éreztem magam, én nem izgultam, tudtam, hogy ma vagyok a legszebb, noha amúgy átlagos vagyok, és boldog voltam, nevetgéltem, beszélgettem, és közbe örültem a páromnak, és örültem a vendégeknek... Nekem sokkal jobban sikerült, mint gondoltam... Mondjuk én rossznak képzeltem el, de minden annyira szépen alakult! :-) A házasság eleje nagyon rossz volt... Össze kellett szokni... Másfél évig azt hittem rosszul döntöttem, de mikor összeszoktunk minden megoldódott... Persze lassanként. Meg kellett értenem a férjemet, hogy mit miért csinál,és elfogadni azt. Mikor ez nagyjából sikerült onnantól jó a házasságunk... Szép gyerekeink vannak, és tudom, hogy jól döntöttünk.
2008. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

miért pontoztatok le (elsö válaszoló) mikor a kérdésre válaszoltam. azt hiszem ez megint az a kérdés amire nem leht rosszul válaszolni. akármit is írsz be az csak jó, lehet a ha kérdésre adott választ.

és nem arra adtam választ?

2008. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon jó volt!! Mindenki örült nekünk, nagyon jól sikerült az esküvő :) Mi nem éltünk együtt előtte, de úgy érzem, néhány kisebb összezörrenéssel viszonylag gyorsan ment az összeszokás, és ma már minden jól megy :) 1,5 éve volt a nagy nap amúgy.
2008. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pontoztak le, hiszen mindenkinek más élményei vannak, és azokra vagyok kíváncsi!

Köszi, aki eddig írt! :)

2008. nov. 21. 14:42
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nem foglalkoztam semmivel. Én voltam a legszebb, a legboldogabb és csak mosolyogtam.

Nem érdekelt az elrontott torta, a leszakadt virágdisz. Ha ilyenekkel jöttek, mondtam menjenek anyámhoz, engem nem érdekel.

Későn kezdtem el öltözködni és kicsit kapkodósra sikerült. A sminkem fele le is folyt az izzadságtól. Ráadásul okos rokon javaslatára ittam egy korty pálinkát, mikor soha nem szoktam, hogy ne legyek ideges. És ennek hatására olyan melegem lett a szertartás alatt, hogy szabályosan folyt rólam a viz. Igy a maradék sminkem is lejött.

A polgárin sirtam, a templomin izgultam, hogy nehogy elrontsam az eskü szövegét.

Utánna nem volt semmilyen különösebb érzés. Csak az, hogy onnantól együtt éltünk. Előtte ugyanis egy napig sem.

2008. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon jó volt, de sokmindent másképp csinálnék. Pl. biztos, hogy késő délutánra tenném a szertartást, hogy legyen idő szépítkezni, rendbehozni magam. Ugyanis a miénk 13 órakor volt, és a fodrász addig vacakolt a hajammal, (ami egyébként nem is lett a végén jó :(( - hogy alig maradt időm sminkelni, öltözni... szóval kész idegbaj volt az egész. Ahogy kimondtuka boldogító igent, megnyugodtam, és hajnalig táncoltam a vendégekkel... onnantól nagyon szuper volt, meg minden jól meg volt szervezve. Ha belegondolok, tényleg egyedül a fodrászt hagynám ki a sztoriból..., de mostmár mindegy.:))

A házasság? Hol ilyen, hol olyan. El kell fogadni a másikat, betartani bizonyos szabályokat és ígéreteket és akkor végül is boldog lehet az ember. Én legalábbis az vagyok :))

2008. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

A mi nagy napunk csodásra sikeredett. Akkor kezdtem el izgulni, mikor a vendégek már szállingóztak a házhoz, mert volt lánykikérés is. Hallottam a zenészeket, a nevetést, a beszélgetést. Na elfogott az idegesség, hogy Úristen, most ki kell állnom egy csomó ember elé. :)

De minden remekül alakult, a lánykikérés szép volt élő gitárral és énekkel, az esketés után meg csak úgy szaladt az idő.

Boldog voltam, hogy egy napra, én kerültem a figyelem középpontjába, és a férjemnek én voltam a legszebb.

Gyönyörű emlékek kötnek ahhoz a naphoz!

A házasság annyiban változtatta meg az életünket, hogy jobban ragaszkodunk egymáshoz, jobban kötődünk. Jó érzés számomra, hogy elmondhatom: férjnél vagyok. :)

2008. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Tegnap volt 2 hónapja az esküvőnk, még frissek lehetnének az emlékeink, ha emlékeznénk rá. Annyira izgultunk mindketten, hogy, minden rendben legyen, hogy semmit nem vettünk észre. A videóról, ill. képekről látjuk, hogy de csodás volt a templomi díszítés, de szépen beszélt az anyakönyvvezető, jé!, vele is táncoltam, stb.

Lényeg, hogy a vendégek mindennel meg voltak elégedve, állítólag a vacsi is nagyon finom volt.

Jótanács, Te ne izgulj ennyire, mert nem marad szép élmény. Csak lazán. Azóta, nem változott semmi, max., hogy a férjem! feleségemnek! szólít, meg néha asszonynak, ha nem hallom. Nehéz megszokni az új nevem, még sokszor elfelejtem.

Rengeteg járkálással jár a papírok elintézése a név változás miatt.( személyi, jogsi, adó-, tb-, lakcím-kártya, forgalmi, törzskönyv.

Most ennyi jut eszembe. Ha kérdezel konkrétat, szívesen válaszolok.

2008. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!