Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A jegyes oktatás kötelező?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegyes oktatás kötelező?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Jogos a panaszod! Elismerem, hogy én voltam tiszteletlen és meggondolatlan.....:

Bocsánat, rossz fényben tűntethettem fel az általad megfogalmazott kérdést, pozitív kommentár nélkül.


Továbbra is csak én tartozom elnézés kéréssel.


Senkit sem akarok megbántani a véleményeImmel!

2010. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Mit töröljek ki??probáltam a kérdést de nem megy!:(
2010. júl. 18. 20:28
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem, hogy miert szamit, hogy te masrol tudsz, aki alszent modon meghazasodott templomban es mivel o megtette, ugy erzed, neked is meg kell tenni, mert az szep meg szokas. Egy feneket. Egyebkent magadnak is hazudsz, mert amikor kimondod a templomban az eskut, hogy a gyerekeiteket katolikus szellemben fogod nevelni, hazudsz ebben is. Az egesz hazassag egy hazugsaggal fog kezdodni es attol, hogy ez kismillio ember megteszi birka szellembol, miert kell neked utanuk menni? Arrol nem beszelve, hogyha nem vagy vallasos, legalabb eljarnal a jegyes oktatasra, de meg ez is nehezedre esik valamiert. Kivancsi lennek, hogy ugyan miert olyan nagy dolog ez.
2010. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%

Kötelező a jegyes oktatás,de ne bánd,jó,hasznos,érdekes.Mi kifejezetten szerettünk járni.

A többiektől kérdezném:

Miért nem teszitek fel a kérdéseteket "kérdésként",és a kérdezőnek pedig csak elég lenne válaszolni.Akkor talán ő is kapna a kérdésére választ,és ti is.És nem egy embertől,hanem többtől:)

2010. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
33%

77%- ma 19:25

"Fel lehet gyorsítani a jegyes oktatást, úgy egy picit drágább."


Na a másik nagy keresztény! Tifelétek ez pénzbe kerül?

2010. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
IGEN. Sajnos felénk temetéskor sem harangoznak kegyeletből. Annak is díja van.
2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
33%

Na állj!

Nem a temetési szertartásról beszélek, hanem, hogy a pap, pénzért ad össze?

Milyen felekezetű vagy?

2010. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
23:10: te el vagy tevedve?? Nekem a katolikus eskuvom 35 ezer volt (plusz tortat kellett vinni es a templomdiszites meg tobb volt, mint a szertartas dija). Masoktol is hasonlokat hallok, testveremnek reformatus eskiuvoje volt, az sem volt ingyen, kozel sem...hol adnak ossze ingyen?
2010. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

ma 23:15 ne haragudj már, de miért vagy felháborodva?

Az eszedbe sem jutott, hogy van még olyan hely ahol ez nem pénzért megy?

2010. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

77%-os lennék és én SEM vagyok felháborodva.

Az esketés elvileg ingyenes a többi sallangért pedig fizesse meg a szolgáltatást mindenki igénye szerint.

2010. júl. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!