Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi télen szeretnénk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi télen szeretnénk össze házasodni. Vagyis okt. -nov. -vagy decemberbe! Szerintetek mikor jobb? álljunk már neki a szervezésnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is decemberbe különlegesebb minden a Karácsony miatt,és a szép nagy hó miatt is.Szerintem ez a legjobb hónap egy téli esküvőhöz!
2010. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Okt. 3. vasárnap, választások lesznek! :)

Téli esküvőt semmiképpen nem javaslom, én például a Mecsekben lakok, minden évben van olyan, hogy a falu el van zárva a külvilágtól, a környéken se lehet nagyon közlekedni, sokan életveszélyes (pl. 2 éve óriási ónos eső lépni nem lehetett) körülmények között nem vállalkoznak lagziba menésre. Arról nem beszélve, hogy ott a karácsony, szilveszter, az emberek többsége arra gyűjti a pénzt, és valószínűleg nem szívesen költ még a lagzira is, inkább nyűg lenne. A legtöbb ember nem tart elegáns téli kosztümöt vagy lakodalomba való ruhát, nyáron azért könnyebb és olcsóbb ilyen ruhát venni. Szeptemberben gyakran van jó idő, sőt még október első két hetébe is, csomó ismerősömnek akkor volt, és 1-2 esős nap kivételével ragyogó napsütés volt, és közel 30 fok.

2010. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anyukámnak és a nagyimnak is januárban volt az esküvője. Anyuék esküvőjéről láttam a fényképeket, egyszerűen gyönyörűek, pedig nem is volt nagy hó. Nekem h lenne esküvőm, tutira januárban mennék férjhez én is :)
2010. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

amilyen sokan mondták h legyen télen olyan sokan mondják h az nem valami jo...:(:)

Pedig az annyira szép lenne:)

de akkor ténylen nem nagyon érnek rá az emberek sajnos:(

2010. júl. 16. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!