Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bolero vagy stóla? Melyik a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolero vagy stóla? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Szeptember végi esküvőre valamelyik már kéne. A baj az, hogy a bolerókat egészen egyszerűen rondának találom, a bundás stólák tetszenek, csak nem tudom mennyire praktikus, pl. tánchoz, meg gondolom elég meleg is lesz benne. Tapasztalatok, vélemények?
2011. márc. 10. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
tok mindegy, ugy is le fogod venni, azt csak azert szoktak hordani, hogy az utcan ne faggy halalra, amint beersz az etterembne leveszed
2011. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Stóla szerintem elegánsabb, és sokoldalúbb is.
2011. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bolerók között is van elegáns és finom darab, pl. csipkéből, vagy modernebb szabással. A bundás stóla nem minden ruhához illik ezért nagyon meg kell választani, nehogy össze-vissza legyen az összkép. Mondjuk én egy kora tavaszi esküvőre nem tudnék bundás darabot elképzelni hanem inkább valami könnyedebb dolgot, de te döntesz úgyis miben érzed jól magad.
2011. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat elírtam, kora őszi....
2011. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

A ruhám kb. ilyen lesz:

[link]

Ehhez melyik a jobb?

2011. márc. 10. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben ilyen a pántja, boleró.
2011. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Boleró, a ruhához hasonló csipkével. Nekem is ilyen volt!
2011. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerinten is a boleró jobb lenne
2011. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A stólát tudni kell szépen tartani, az nem mutat jól csak úgy ha magunkra lökjük, szerinem a boleró kényelmesebb és szebb is.
2011. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!