Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi télen szeretnénk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi télen szeretnénk össze házasodni. Vagyis okt. -nov. -vagy decemberbe! Szerintetek mikor jobb? álljunk már neki a szervezésnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ártana ha elkezdenél gondolkodni legalább ,hogym it mikor stb
2010. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Álljatok neki,bizony..:D szerintem a legjobb októberben-mert akkor szinte még jó idő van...télen nehézkes mindenkinek a közlekedés..:P
2010. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az is igaz!!oktober 3. az ugy teccik...nem tudo mért:)
2010. júl. 15. 19:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi február végén házasodtunk, előtte 3 héttel kezdtük el szervezni, de csak azért, mert akkor találtuk ki, hogy mégis legyen lagzi, és ne csak 2 tanús esküvő legyen. Az időpontunk már le volt foglalva hónapokkal előtte.

Klassz volt, hogy télen volt, mert egyértelmű volt, hogy hideg lesz, nem kellett azon szenvedni, hogy fog esni, nem fog, milyen idő lesz.

Mivel télen nincsenek esküvők, ezért simán találtunk éttermet, zenészt, ruhát, fodrászt, kozmetikust, stb, mindent ami kell egy jó esküvőhöz!

Ez a mi példánk, hogy 3 hét alatt is össze lehet rakni egy igazi 60 fős lagzit, de azért jobb lett volna, ha több időnk van, így eléggé rohanás volt az egész.

Legalább 2 hónap kell hozzá, úgy számolj.

2010. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Decemberbe!A szüleim akkor házasodtak és a mai napig nevetnek a nagy havon és,hogy az egyik tanú alig ért oda taxival,mert hatalmas hó volt.Ezek közül a hónapok közül a legszebb a december.Mi lenne ha karácsony elött egy pár nappal?A szüleim december 28. házasodtak.A felvétel alapján nagyon jó esküvő lehett.:)
2010. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 2.5hónapunk volt megszervezni az esküvőnket.Egy 20fős vacsorával.Teljesen a nulláról kezdtük.Előtte egy hangot nem beszéltünk az esküvőről,tehát még elkébzelésünk sem volt semmiről.Elég volt az idő kényelmesen.

Viszont minél hamarabb elkezded legalább a lehetőségeket nézni,keresni,annál nagyobb az esély,hogy mindenből a legleg tökéletesebbet választjátok ki.Pl.nagyon szép menyasszonyi ruhát választottam és nagyon jó áron,de idő közben megtudtam,hogy akár már 20ezer ft-ért is varrathattam volna.Pl a meghívóra a szöveget,a polgárira a zenét...már el lehet kezdeni keresgélni.

Megkérdezhetem hogy miért ősszel,télen szeretnétek összeházasodni?Ez már régóta érdekel,hogy akit a téli esküvő vonz,azt miért az vonza?

2010. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

A december mozgalmas az ünnepek miatt, nem ajánlom. Október vagy november, de inkább október.

A szervezéddel ráértek, minek egy fél évig kínlódni vele. Majd jövő hónapban.

2010. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Okt 3 vasárnap és önkormányzati választások lesznek
2010. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mi Okt 2-án házasodunk össze, de már nagyon sok mindent elintéztünk...
2010. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Uhh nem is néztem milyen nap okt. 3!

Télen szerintem különlegesebb az egész...és mindketten nagyon szeretjük a decembert!!

2010. júl. 16. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!