Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az alábbi ruha mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi ruha mennyire elfogadható vendégként esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]


Augusztus végén lesz az esküvő, fiatalos. A templomi részhez kellene vennem fel hozzá egy bolerót vagy valami kardigánt hogy ne legyen túl illetlen vagy nélküle is elfogadható szerintetek?


Illetve a színen gondolkozok még. Ugye pirosat nem illik felvenni. Ez nem piros de azért annyira nem áll messze tőle. Mit gondoltok róla megfelelő lenne?



2019. aug. 12. 01:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Szép. Teljesen rendben van szerintem.

33/f

2019. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

A templomban illik eltakarni a vállad, minimum egy boleró kell. Ha hűvös lesz, akkor te is örülni fogsz, hogy rajtad lesz.

A színe pedig korallPIROS, ami aznap a menyasszony színe. Éjfél után a menyecske ruhát át szokták venni. Fiatalos esküvőn esélyes, hogy az is hasonló lesz.

Ugyanúgy gáz, mint a hosszú fehér csipke ruha.

Nem beszélve arról, hogy fiatalos esküvőre is szoktak idősebb rokonokat hívni, akik még tudják, hogy a pirosat ilyenkor nem illik a vendégnek felvenni, és ezen fognak csámcsogni.

Szerintem nem éreznéd magad jól ebben a ruhában.

2019. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

nagyon szép és szerintem is rendben van. :)

maximum kérdezz rá a menyasszonynál, hogy szerinte belefér-e még ez a szín, de amit ő fog viselni, az teljesen más árnyalat,de szerintem a tied egyáltalán nem fog feltünően zavaró lenni.

2019. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nemrég voltam egy esküvőn, ott 2-3 embert volt a 120-ból fehérben és ennél élénkebb pirosban is, de elég liberális volt a menyasszony ilyen szempontból, bárki vehetett fel amit akart, persze bizonyos határokon belül. Szerintem belefér, de a templomban nálunk is kérték, hogy takarjuk el a vallunkat.
2019. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon tetszik,bár én más szìnt választanék esküvőre.De tavaly voltam fiatalos esküvőn,és ennél sokkal lazábban vették páran.Pl. a piros teshez simuló mini streccs ruhával.Szóval,ha a templomi részhez felveszel egy bolerót,vagy hasonlót,akkor szerintem szép.
2019. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

A templomban mindenképpen szükséges hozzá a vállat takaró felső. A szín pedig attól függ, hogy a házasulandók mennyire konzervatívak. A saját esküvőmön az sem érdekelt volna, ha minden nő pirosban lett volna, vagy fehérben. Ha olyan kapcsolatban vagy a menyasszonnyal, hogy meg tudjátok beszélni, kérdezz rá, hogy szerinte belefér-e ez a szín. Ha nem vagytok ilyen kapcsolatban, akkor válassz más színt, nehogy emiatt sértődés legyen.

Bár a kép alapján ez egy korallszínű ruha, a menyecskeruha meg ennél sokkal élénkebb, igazi meggypiros szokott lenni.

2019. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ízléses, csinos. Valamit hasznos lenne felvenni templomban, hogy a vállad takarja, bár én speciel azt sem tartanám ördögtől valónak ha nem tennéd, de azért illik.

A színt illetően, azért ez nem piros. De meg is kérdezheted a menyasszonyt neki,belefér-e. Ha nem, akkor más színt valassz.

2019. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Ó már nem található a honlapon...
2019. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó nekem még mindig elérhetőnek mutatja, valószínűleg a te böngésződdel lesz a baj.


A többieknek köszönöm a válaszokat, várom még mások véleményét is.


Illetve mennyasszonyok, nemrég házasodott csajok ti mit szólnátok ha valaki abban a ruhában jelenne meg? Bánta, rosszallanátok?

Inkább a ti válaszotokat tartom relevánsnak, nem a férfiakét (bocsánat).

2019. aug. 12. 11:55
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Fájl nem található.

Amúgy ha pánt nélküli vagy vékony pántos, akkor illik eltakarni a válladat a templomban. Nem feltétlenül muszáj a bolero, lehet pl. egy stólával is.

Ez a pirosat nem illik felvenni szokás kérdése. Én még nem voltam olyan esküvőn, ahol ebből bármi probléma lett volna (ahogy a feketével sem), pedig voltam olyanon is, ahol elég hagyománytisztelők. Ne keltsen a ruha útszéli benyomást, ne legyen nagyon dekoltált és túl rövid. Illetve nem illik túlöltözni a menyasszonyt, de megtisztelve az ünnepet ne is strandruha jellegű legyen.

2019. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!