Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek tervezi az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tervezi az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Igazából csak izgatott vagyok, érdekel a véleményetek :D

Én 22/L, ő 23/F. kb. 6 éve ismemrejük egymást, 3 éve vagyunk együtt, abból 1 éve együtt élünk. Mielőtt összejöttünk kb legjobb barátok voltunk (persze mindig megvolt a kémia). Mostanában gyakran mondja random helyzetekben hogy "elveszlek feleségül", meg hogy "hát ezért akarlak én elvenni". (+ Egyre gyakrabban mondogatja azt is, hogy amellett hogy a párja vagyok én vagyok a legjobb barátja is, ami szerintem legszebb dolog amit mondhat nekem, nagyon fontos számomra, hogy ilyen legyen a kapcsolatunk és ezért mindent meg is teszek.) Mostanában sok stressz ér minket, szóval az is lehet az oka, de egy kicsit befordult, és legutóbb véletlenül megláttam, hogy volt egy friss, max pár napos messenger beszélgetése az egyik barátnőmmel (az egész baráti körünk közös de ő a legjobb barátnőm még jóval azelőttről, hogy összejöttünk volna.) Jóban vannak, de ez egy kicsit gyanús nekem, mert nem szokták keresni egymást és egyikőjük se említette. Természetesen nem néztem bele, nem kutakodok a párom dolgaiban. Semmi negatívra nem gyanakszom, mindkettőjükben megbízok teljes mértékben, csak olyan szokatlan volt. A születésnapom is most lesz és célozgatott egy meglepetésre, aminek nagyon örülni fogok.

Szerintetek?



2019. júl. 16. 12:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lett a meglepetés 😊
2019. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem volt lánykérés, viszont szervezett nekem egy nagyon aranyos "meglepi bulit" néhány olyan emberrel akik nagyon közel állnak hozzám, nagyon jó este volt :)

A lánykérést meg lehet hogy csak én akarom belelátni már mindenbe, mert én szeretném, majd lesz amikor elhatározza magát, végülis még nagyon ráérünk.. :)

2019. aug. 12. 19:46
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
6 év alatt már megkérhetett volna, mindegy hány évesek vagytok......
2019. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Megkérhetett volna, de nem fogom erőltetni ha még nincs kész egy ilyen lépésre :)
2019. aug. 12. 22:08
 25/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Csak ne varj sokat.
2019. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
na mi lett azóta?
2021. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2022. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!