Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek tervezi az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tervezi az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Igazából csak izgatott vagyok, érdekel a véleményetek :D

Én 22/L, ő 23/F. kb. 6 éve ismemrejük egymást, 3 éve vagyunk együtt, abból 1 éve együtt élünk. Mielőtt összejöttünk kb legjobb barátok voltunk (persze mindig megvolt a kémia). Mostanában gyakran mondja random helyzetekben hogy "elveszlek feleségül", meg hogy "hát ezért akarlak én elvenni". (+ Egyre gyakrabban mondogatja azt is, hogy amellett hogy a párja vagyok én vagyok a legjobb barátja is, ami szerintem legszebb dolog amit mondhat nekem, nagyon fontos számomra, hogy ilyen legyen a kapcsolatunk és ezért mindent meg is teszek.) Mostanában sok stressz ér minket, szóval az is lehet az oka, de egy kicsit befordult, és legutóbb véletlenül megláttam, hogy volt egy friss, max pár napos messenger beszélgetése az egyik barátnőmmel (az egész baráti körünk közös de ő a legjobb barátnőm még jóval azelőttről, hogy összejöttünk volna.) Jóban vannak, de ez egy kicsit gyanús nekem, mert nem szokták keresni egymást és egyikőjük se említette. Természetesen nem néztem bele, nem kutakodok a párom dolgaiban. Semmi negatívra nem gyanakszom, mindkettőjükben megbízok teljes mértékben, csak olyan szokatlan volt. A születésnapom is most lesz és célozgatott egy meglepetésre, aminek nagyon örülni fogok.

Szerintetek?



2019. júl. 16. 12:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Bármilyen meglepetés lehet.
2019. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem it 3some lesz:)
2019. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 Tudom és nem is leszek elkeseredve, ha nem kéri meg a kezem a közeljövőben, csak kíváncsi voltam, hogy ez csak nekem gyanús-e. :)
2019. júl. 16. 12:19
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőddel szerintem az ajándékról beszélhetett, hogy tényleg olyan legyen, aminek örülni fogsz. Elvégre egy nőnek vásárol, és ilyenkor jól jön egy női szem, női vélemény. :D

Lehet, hogy az eljegyzést tervezi, bár akkor elég bizonytalan lehet a bárod a válaszod illetően, ha ilyen sokszor emlegette korábban (hogy lássa, hogyan reagálsz a témára). Ha meg csak úgy megemlítette, akkor meg majd idővel erre is sort kerít.

2019. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Aki nem ismer tieteket annak nehéz komoly választ adni. Amit leírtál, az nagyon szép és kecsegtető, de mennyi ebben az, amit csak Te látsz (mert ezt akarod látni)? Engem nem aggasztana az, hogy hosszan beszélt a legjobb barátnőddel. Már csak azért sem, mert régóta ismerik egymást, sokszor vagytok együtt.

Én eljegyzésre tippelek vagy közös nyaralásra.

Ffi.

2019. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#3 Lehet, ebben van logika, és ha alaki tudja minek örülnék, akkor az ez a barátnőm. :)

Nem hiszem hogy bizonytalan, sokszor beszélgettünk már házasságról meg a jövőnkről úgy általában, és tudja, hogy egyértelműen vele képzelem el a jövőmet és örülnék a gesztusnak :) Jut eszembe, nem is olyan régen levette az egyik bizsu gyűrűmet amit éppen viseltem és felvette a saját ujjára, mikor rákérdeztem csak levette és visszaadta, az is elég furi volt.. :)

2019. júl. 16. 17:47
 7/27 A kérdező kommentje:
#4 Abszolút elképzelhető, hogy csak én akarom belelátni, ezért nem is élem bele magam nagyon, de tény, hogy gyanús :D A barátnő miatt nem aggódok egyáltalán, személyesen is sokat bszélgetnek és nem mindig vagyok jelen, csak tudom, hogy messengeren nem szoktak, ez volt a furcsa :)
2019. júl. 16. 17:48
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Ajándék,meglepetés is lehet. Nálam egy meglepi wellness hétvége helyszínét tárgyalták meg, mikor a születésnapom előtti hetekben írtak egymásnak. Ilyen témáról keveset beszéltünk, barátnőm meg pár év tapasztalatából tudta, hol érezném jól magam és egyeztettek. Utólag tudtam meg, hogy ő súgott, mikor az utazás után elmeséltem (odafelé a kocsiban sem árulta el párom, hova visz).
2019. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Na, az utóbbi bejegyzéseid után (felpróbálta a gyűrűdet az ujjára) határozottan kijelentem, hogy "mintát, méretet vett", habár én ezt úgy csináltam, hogy együtt vettük meg, így nem ért meglepetés hogy nem jó a méret, habár ezen lehet igazítani.

Ffi.

2019. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tegnap megkérdezte hogy szerintem melyik barátnőmnek van kb akkora keze mint nekem úgyhogy nem nagyon kételkedek mostmár :D
2019. júl. 18. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!