Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek tervezi az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tervezi az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Igazából csak izgatott vagyok, érdekel a véleményetek :D

Én 22/L, ő 23/F. kb. 6 éve ismemrejük egymást, 3 éve vagyunk együtt, abból 1 éve együtt élünk. Mielőtt összejöttünk kb legjobb barátok voltunk (persze mindig megvolt a kémia). Mostanában gyakran mondja random helyzetekben hogy "elveszlek feleségül", meg hogy "hát ezért akarlak én elvenni". (+ Egyre gyakrabban mondogatja azt is, hogy amellett hogy a párja vagyok én vagyok a legjobb barátja is, ami szerintem legszebb dolog amit mondhat nekem, nagyon fontos számomra, hogy ilyen legyen a kapcsolatunk és ezért mindent meg is teszek.) Mostanában sok stressz ér minket, szóval az is lehet az oka, de egy kicsit befordult, és legutóbb véletlenül megláttam, hogy volt egy friss, max pár napos messenger beszélgetése az egyik barátnőmmel (az egész baráti körünk közös de ő a legjobb barátnőm még jóval azelőttről, hogy összejöttünk volna.) Jóban vannak, de ez egy kicsit gyanús nekem, mert nem szokták keresni egymást és egyikőjük se említette. Természetesen nem néztem bele, nem kutakodok a párom dolgaiban. Semmi negatívra nem gyanakszom, mindkettőjükben megbízok teljes mértékben, csak olyan szokatlan volt. A születésnapom is most lesz és célozgatott egy meglepetésre, aminek nagyon örülni fogok.

Szerintetek?



2019. júl. 16. 12:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján már viszont tényleg gyanús. :D Majd írj ám, ha valami sikerült :D


(OFF: én azért remélem, a párom nem a barátnőimtől akarja majd megtudni, hogy nekem mi tetszene... xd )

2019. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
oké :D Szerintem tudja hogy mi tetszene, csak kell a megerősítés :D
2019. júl. 18. 14:25
 13/27 anonim ***** válasza:

Akkora gyűrűvásárlás lesz itt, mint a nagyágyú!

Sok szerencsét és boldogságot!

F.

2019. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Csak félek hogy túlságosan beleélem magam aztán kiderül hogy túlgondoltam és mégis pofára esek :D

Köszönöm :)

2019. júl. 18. 20:02
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, nem egy pár kesztyűt akar venni... :D (Kicsit túl egyértelműen nyomoz a gyűrűméret után, de hát valahogy ki kell nyomoznia végülis :P )
2019. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a szülinapod, biztos ott kéri meg a kezedet. 😉

Ird meg mi volt. Drukkolok, sok boldogságot

2019. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Augusztus elején, majd leírom ha történik valami :D
2019. júl. 21. 21:31
 18/27 A kérdező kommentje:
Eddig semmi, de nem baj, majd alakul :)
2019. aug. 9. 17:13
 19/27 anonim ***** válasza:
Volt már a szülinapod?
2019. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Igen, de ma azzal kezdte a napot hogy ma ünnepeljük mert pont egy olyan napra esett mikor 12 órát dolgoztunk mindketten :)
2019. aug. 10. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!