Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elvesztettem a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a barátomtól kapott gyűrűt most mi lesz?

Figyelt kérdés
Elmerjem mondani neki? nagyon mérges lesz. Legszebb gyűrű volt a világon, sose bocsátom meg magamnak hogy elveszett:(
2010. júl. 7. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én szilveszterkor hagytam el a jegygyűrűmet. Hideg volt és lecsúszott a kezemről.

Nagyon rosszul érintett engem is, de a párom megvigasztalt, és mondta, hogy kapok másikat. Úgy is lett. Szerencsére nem egy nagyon drága jegygyűrűről van szó, de hát 20ezer forint is nagy pénz.

Meg az ember belemagyaráz mindenféle hülyeséget, hogy rossz ómen, stb.

Nem volt az, azóta is szeretjük egymást.

2010. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi a kedves megnyugtató válaszokat. Ez egy olcsóbb gyűrű volt 2ezer Ft volt (tudom) de nekem a világot jelentette. Mindig mikor ránéztem eszembejutott Ő. Nem vehetek helyette az nem ugyanaz. Elmondtam neki telefonban de nem haragudott. Amúgy munkahelyen vesztettem el ahol több ezer ember jár ugyhogy esélytelen hogy meglegyen:(

Sírás pedig menni fog ha szóban mondom el neki akkoris:(

2010. júl. 8. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!