Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elvesztettem a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a barátomtól kapott gyűrűt most mi lesz?

Figyelt kérdés
Elmerjem mondani neki? nagyon mérges lesz. Legszebb gyűrű volt a világon, sose bocsátom meg magamnak hogy elveszett:(
2010. júl. 7. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mond el neki ,hiszen erről nem tehetsz,és ha máshogy derül ki akkor csak rosszabb lesz.
2010. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ha szeret, megérti akkor is, ha egy kicsit haragudni fog rád egy ideig.
2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb észre fogja venni. Szerinted meddig titkolhatod? Biztos dühös lesz, de vagy hazudozásba kezdesz, ami nem jó jel egy kapcsolatban, vagy kitálalsz.
2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs remény, hogy még megtalálod?
2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol hagytad el?Foto van?
2010. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a barátodnak,hogy elvesztetted!De ha azt a gyűrűt valaki megtalálja,akkor nem adja vissza,tehát keresni majdnemhogy felesleges.Ha kiraknád hirdetőtáblákra,vagy a városba(esetleg faluba,ha ott laktok) a képét,akkor lehet,hogy nevetve hívna fel egy ember,hogy nem találta meg a gyűrűt,de szerinted ki adná vissza?:S

Persze azért nagy ritka emberek vannak,akik visszaadják.

Szóval..esetleg bízz a véletlenekben..rakd ki helységekre a gyűrű fotóját,ha van,telefonszámmal,lakcímmel együtt.

2010. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző: ez főleg akkor vicces, ha aztán mégis meglesz.
2010. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én ilyet csinálnék mikor elmondanám tuti elsírnám magam. Ilyen a természetem, és így legalább ő is megérti hogy nagyon fontos volt neked.
2010. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha találkoztok, egyből mondd el neki. Örülni biztos nem fog, de azt ő is tudja, hogy nem szándékosan veszít el egy ember valamit, ami fontos neki. Szegényke, Neked most épp elég, hogy szomorú vagy, nem hinném, hogy még ő is letolna érte. (Ha mégis, akkor majd én beszélek vele. Így jobb egy kicsit?) Azért is szólj egyből, nehogy azt higgye, hogy csak nem hordod.
2010. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ki ne tegyél táblát,körberöhögnek,főleg ne telefonnal Vedd a nyakadba a várost rengeteg,hely van és vegyél ugyanolyat.Én is elvesztettem annak idején,gyorsan vettem egy ugyanolyan gyürüt.Majd 5 évi házasság után mondtam el,mikor is azt is elvesztettem szülés után a korházban.
2010. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!