Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek mennyi idősen kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idősen kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a párom 20, 2 éve vagyunk együtt. Még nem is gondoltam rá, de ma találkoztam egy ismerőssel és beszélgettünk, kérdezett a páromról és egyszer csak arra kérdezett rá, hogy a párom megkérte-e már a kezemet, ha már 2 éve együtt vagyunk. Én korainak tartottam, de erre azt mondta, hogy neki még régen a párja fél év után kérte meg (nekem ez fura).

Kinek hány évesen és mennyi idő után kérte meg a párja a kezét?


2018. aug. 30. 20:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

Első alkalommal 22 évesen,4 éve voltunk együtt a párom 24 volt hozzá is mentem.Belole lett az exferjem.Egyutt töltött évek száma 10.

A második volegenyem 32evesen jegyzett el másfél éves kapcsolat után.O 31eves volt 4evig voltunk együtt.

A jelenlegi párommal 5 éve vagyunk együtt jól érezzük magunkat gyűrű nélkül is 😂

2018. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Első férjem 2,5 év után (26 voltam), 2. férjem 2 év után (33 voltam). Mindkét esetben fél évre rá volt az esküvő.
2018. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%

Én pl sosem fogom megkérni a párom kezét, mert felesleges bugyuta szokásnak tartom.


26f

2018. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, egy éve jártunk együtt. Harmadik évfordulón esküdtünk. (10 éve vagyunk házasok, ő 5 évvel idősebb, mint én).
2018. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen kérte meg a kezem, 28 évesen lettem a felesége, néhány hónappal ezelőtt.
2018. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
#13 De remélhetőleg vagy annyira becsületes, hogy ezt a pároddal is közölted, nem hazudozol neki hogy majd ekkor meg akkor, és szerencsétlen csak várja azt, ami sosem jön el.
2018. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 éves gyereknek NEM kérném meg a kezét, úgy 5-6 évig.


Majd amikor már dolgozik, van szakmája, stb, aKKOR igen.

2018. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

24 éves voltam, 1 hónap utàn kérte meg a kezem a férjem. Teljesen biztosak voltunk mindketten abban, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Ő akkor 21 éves volt. 8,5 éve vagyunk együtt, 7 éve hàzasok.:)


Az exem 3 hónap utàn kért meg a 20. szülinapomon. Voltak kétségeim de hülye voltam és igent mondtam mert nem akartam megbàntani sem. 7 hónappal később màr nagyon rossz volt a kapcsolat, el is hagytam. Eleve nem szabadott volna bizonytalanul igent mondanom, éreztem màr akkor, hogy nem stimmel a dolog de még reménykedtem hogy rendbe lehet hozni. Nem lehetett.

32/N

2018. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%

20 éves voltam mikor megkérdezte, de még nem voltunk együtt egy éve. Nemet mondtam neki, de azóta is együtt vagyunk. Nem azért mondtam nemet mert korainak találtam vagy nem szerettem.

Egyébként 5 év van közöttünk, ő már valószínűleg vágyott a család alapításra, de én mindig az ellenkezőjét mondtam. Nem vágytam se gyerekre se házasságra, most mégis babát várunk és egyáltalán nem bánom :)

2018. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27 éves voltam és 4 éve voltunk együtt.
2018. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!