Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek mennyi idősen kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idősen kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a párom 20, 2 éve vagyunk együtt. Még nem is gondoltam rá, de ma találkoztam egy ismerőssel és beszélgettünk, kérdezett a páromról és egyszer csak arra kérdezett rá, hogy a párom megkérte-e már a kezemet, ha már 2 éve együtt vagyunk. Én korainak tartottam, de erre azt mondta, hogy neki még régen a párja fél év után kérte meg (nekem ez fura).

Kinek hány évesen és mennyi idő után kérte meg a párja a kezét?


2018. aug. 30. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Mik ma ezek a korai házassági szándékok? XD

18 évesen semmi értelme. Ha mondjuk 30-ak lennétek akkor két év már oké lenne

Mi a párommal 6 éve vagyunk együtt de még sem fordult a fejünkben még. Ő 27,én 26.

2018. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez az ismerösöd egy 150 éves néni,akkor megértem,ha nem,akkor csak a saját életének a döntéseit akarja igazolni máson keresztül. Gyerekek vagytok még,két év együtt járás lófsz,majd 10 év múlva térj vissza a kérdésre,addig meg éld az életed.
2018. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen voltam életemben először és utoljára menyasszony. Azelőtt egyik kapcsolatom sem volt ennyire komoly, ebből pedig házasság lett.
2018. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam, 5 éves kapcsolatban, 26 évesen - tehát 3 évre rá - mentem hozzá a férjemhez. Bocs, de ennyi idősen tényleg butaság lenne - nyilván egy percet sem éltetek még együtt, ill. a 2 év még bőven a rózsaszín ködös időszak... értem én, hogy felkeltette az érdeklődésed meg minden, de pont az ilyen kamaszként, 1-2 év után nulla tapasztalattal (értsd; semmilyen komolyabb konfliktus, megoldandó probléma, stb..., nem volt, ami a felnőtt lét velejárója) házasodók válnak majd pár év múlva rendszeresen...
2018. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 peca1000 ***** válasza:
6%

Ha csak rajtam múlt volna, soha nem kérem meg volna egyik feleségem kezét sem.


Az 1.-ét 2 év után, a 2.-ét 7 év után.


Túl vagyok rajtuk, hátradőlhetek :)

2018. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

26 évesen, 5 év után kért meg, pár hónappal később volt az esküvőnk.

Minek eljegyzés, ha évekig nem lesz házasság? Ha nincs kilátásban sem, évekig kell még rá spórolni, akkor csak egy felesleges paródia, gyűrűvel.

2018. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

26, 4,5 év után, ő 25 volt

esküvőn 28 voltam, 6.évfordulón volt, ő 27 volt

2018. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 peca1000 ***** válasza:
51%

Az elsőt 23 évesen, a másodikat 35 évesen kértem meg.


Egyidős voltam velük.

2018. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

18 évesen szerintem is korai. Várjatok még vele.

Nekem 22 évesen kérte meg a kezemet,4 év után,aki mostmár a férjem,25 éves voltam mikor házasodtunk. :)

2018. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "ismerősök" általában azért szoktak az eljegyzésről vagy az esküvőről érdeklődni, mert látják, hogy jól megvagytok a pároddal, és valamivel bele kell kötni és bogarat kell ültetni a füledbe. Ha neki szar a szerelmi élete, legyen már a tiéd is az :) 2 év még nagyon korai, főleg, hogy csak 18 vagy.
2018. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!