Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ostobaság lenne megkérni a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ostobaság lenne megkérni a 20 éves barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, egy éve összeköltöztünk. Minden nagyon jól működik,a terveink egyeznek. Ő is fiatalon szeretne házasodni, amire jövőre,ha végzett, sor is kerülhetne. Viszont mégiscsak nagyon fiatal, én vagyok az első kapcsolata, nekem pedig van már azért tapasztalatom. Nem tudom, hogy később nem bánná-e meg. Vagy emiatt ne aggódjak?

29F



2017. aug. 5. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülya vagy. Kérd csak meg.
2017. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó házasságot nem lehet túl korán kezdeni!
2017. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Az én véleményem az, hogy ne kérd meg, nem akarhatsz magaddal kiszúrni, gondolom. Minek a házasság? Úgy hiszed hogy ezzel bebiztosítod magad hogy lesz rendszeres és biztos szex? Ebben tévedsz. Amúgy meg a mai világban, ami a nők igényeinek és jólétének biztosításáról szól, a házasságban, főleg ha lesz gyerek is, csak a nő járhat jól, a férfi csak veszíthet, és elindul a folyamatos és biztos hanyatlás útján...
2017. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sem lenne jó ötlet. Nekem is az első kapcsolatom volt jelenleg az exem és 4 évig voltunk együtt. Az első 2 évben ha megkéri a kezem habozás nélkül bele mentem volna aztán már nem. Nem akartam 21 évesen házasodni és ilyen fiatalon lekötni az életem. Nagyon is jól tettem mert már az exem. Első kapcsolat ráadásul ő még csak 20 éves. Ne haragudj meg de nagyon ritka hogy valaki megállapodik az első kapcsolatában. Aztán meg később jön az hogy nem élte ki magát jönnek a bulik a megcsalások mert te vagy neki az első pasi kíváncsi másokra stb stb. Szóval szerintem nem éri meg. Oké hogy te azért már tapasztaltál de ő még nem.
2017. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy ne kérd meg a kezét hanem várj vele még. Nem kell ezt elsietni, nagyon fiatal ne adj isten bármi zűr történne köztetek akkor körülményesebb a szakítás, tudom hogy minden okés és boldogok vagytok most amihez gratulálok is de szerintem ez rá ér 1-2 év múlva is akkor is fiatal lesz még.
2017. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ostobaság!!!!
2017. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Ostobaság volt összeköltözni egy 9 évvel fiatalabb tapasztalatlan lánnyal..


Ha akkor megfelelt a kora és az ártatlansága, kérd csak meg nyugodtan.


Ha pusztán emiatt nem kéred meg, igazi tapló vagy, szólhattál volna neki az elején, hogy nem akarsz vele komoly kapcsolatot.


Semmi nem lesz biztosabb jövőre, mint most. Ha meg akarod kérni, kérd meg.

2017. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sok boldogságot!
2017. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy év hagyjuk már, mi másfél év együttélés után mentünk szét, mert addigra derültek ki ex hülyeségei...


Én még várnék 1-2 évet, pl nem árt ha tudod, hogy viszonyul a munkához, ilyenek. Mellesleg szerintem fiatal még.

2017. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen nem mondtam volna igent.

Most 24 vagyok,azóta már mással vagyok,pedig nagy szerelem volt,3 évig voltunk együtt.

Nagyon ritka,hogy az első szerelem örök, én azért fenntartásokkal kezelném. De ezt tudnod kellett mikor belementél ekkora kor és tapasztalati különbségbe.

2017. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!