Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem jegyez el, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el, ha már megvan a gyűrű?

Figyelt kérdés

A párom mutatott egy fotót a mobilján, amin egy ékszeres doboz van, és elárulta, hogy az eljegyzési gyűrű van benne. Ez másfél hónapja volt, karácsony előtt, pedig akkor még csak 1 hónapja jártunk. Nagyon meglepődtem, mikor mondta, de nem voltam elutasító. Miután megmutatta, rögtön mondta, hogy nem karácsonykor fogom megkapni, mert az úgy már nem lenne meglepi. Azóta megkért, hogy költözzek hozzá, így néhány hete együtt élünk. Néha felhozza a semmiből a gyűrű témát, de puhatolózni kezdenék, hogy mikor tervezi megkérni a kezem, akkor tereli a szót. :D Múltkor azt mondta: a lehetőségeken múlik. Tudja, hogy álomszép lánykérésre vágyom. Talán azért vár, mert a legmegfelelőbb helyzetben szeretne megkérni? Egyébként én ráérek, eszembe sem jutott volna magamtól, hogy 2-3 hónap járás után megkérné a kezem, csak azzal, hogy megmutatta az ékszeres dobozt, felcsillant a szemem. :D Nem hiszem, hogy meggondolta magát, akkor nem hozná fel néha-néha a témát, meg én úgy érzem, egyre jobban szeret.:) De akkor mire vár vajon?

24/L (Ő 27/F)


2017. jan. 30. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

párom is megvetted hónapokkal előbb, de ezt csak onnan tudom, hogy kérdeztem mikor vette, miután megkért

de nem mutogatta, hogy hehe majd megkapod, ha jól viselkedsz! ott is hagytam volna, ha agyilag itt tartana!

2017. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még az előző barátnőjének vette, csak az aztán nem jött össze..


Amúgy őszintén nem értem, hogy mégis mi a fszt csinál..érezd magad megtisztelve. NEkem ennyi elég is lenne a kapcsolatból, elköltöznék tőle.

Nem kéne egy ilyen gyökér. Jól mondták előttem, kegy.

2017. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt is mondta hogy a tiéd? Lehet rajta maradt korábbról vagy csak szórakozik.. Ha igazi meglepi lenne nem mutatta volna meg sőt nem beszél róla így.

Van olyan pasi aki előre megveszi évekkel is akár mert éppen úgy gondolja vagy akkor van pénze.

Én ennyi idő után nem élném bele magam.

2017. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt már ez a kérdés,ott is sokan leírták,hogy még nagyon a kapcsolat elején jártok, baromira komolytalan az egész.

Én menekülnék speciel,ha 1 hónap után gyűrűt venne nekem valaki. Lófing ennyi idő, én legalább 2-3 évet járnék mielőtt komolyabbra fordul a dolog..Mivel egy életre tervezném a házassságot, érthető,hogy nem akarnám elkapkodni.

2017. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!