Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű nem túl drágán? 2 hónap múlva megszeretném kérni a párom kezét. (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 2 eljegyzési gyűrűt (barátnömnek és magamnak). De nem nagyon találok jó árban.. Budapesten vagy közelébe tudna valaki ékszerüzletet, ahol viszonylag olcsón lehetne venni jegygyűrűt? (10-30 ezer max) mert nem nagyon jók az anyagiak.. Válaszokat nagyon megköszönném!
2010. ápr. 11. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én ebben sajna nem nagyon tudok segíteni, viszont a javaslatom az, hogy karika gyűrűket ne egyedül válaszd ki, ha csak nem hagyományosat szeretnétek. Jobb esetben ezt a gyűrűt örökre hordani fogjátok és nem lenne jó, hogy ha a párodnak kevésbé tetszene. Én egy kísérőgyűrűt javaslok, ami egy köves, kis egyszerű valami, és ha nem gyémánt van benne még nem is olyan drága :) Ezzel nagyon mellé lőni szerintem nem lehet, és ha kevésbé is tetszik neki, a karikagyűrűket már akkor is együtt nézhetitek ki. Ha mindenképpen karikát szeretnél rögtön, akkor puhatold ki az ízlését milyenek tetszenek neki. Bármilyet is választasz én belegravíroztatnám a neveinket, az olyan szép.
2010. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt: [link]

Neten is rendelhetsz, de boltjuk is van .

Sok boldogságot!

2010. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Az eljegyzési gyűrű,nem jegygyűrű.

Többnyire kövesgyűrű. Egyedül ne vegyél jeggyűrűt. Menjetek el nézegetni,hogy mi tetszik a párodnak.

És utána keresgess.

2010. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos külön eljegyzési gyűrűt venned, elég a karikagyűrű. Mindkét lányom kezét úgy kérte meg a két mostmár vőlegény, hogy megkérték őket gyűrű nélkül, és együtt elmentek jeggyűrűt venni. Annó nekem sem volt eljegyzési gyűrűm, mi is közösen vettük meg a gyűrűket, és már 27. éve vagyunk házasok. Sok boldogságot!
2010. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most hogy így olvasom, teljesen igaz. Nem fontos az eljegyzési gyűrű, a lényeg hogy meglepetés legyen, és utána mond el neki, hogy azért nincs, mert szeretted volna hogy ha mindkettőtöknek tetszene majd a karika gyűrű, viszont meglepetést akartál... 20 éves vagyok, és így is oda lennék meg vissza a meghatódottságtól. :)
2010. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eljegyzési gyűrűt szeretnél vagy karikagyűrűt? Az eljegyzési gyűrűt a fiú veszi a lánynak, ez bármilyen gyűrű lehet, nem karika. Kísérőgyűrűként funkcionál, és ez a meglepi, amikor elővezeted a témát.

Utána általában együtt mennek el a párok, és együtt veszik meg a karikagyűrűket, hogy mindkettőjüknek tetszen, de azt is lehet, ha ismered az ízlését, hogy az előzőt kihagyod, és egyből karikagyűrűt veszel.


A sima hagyományos karikagyűrű a legolcsóbb, és szerintem a legszebb is. Mi az összes boltot végigjártuk, a kirakatban nagyon szépen csillognak a diszítettek, de valamelyikünkön mindegyik bénán állt. Végül az eredeti tervnél maradtunk, a simánál.

Ilyet legolcsóbban az Orexnél találtunk, a mienk kb. 20 ezer Ft volt darabonként, de viszonylag vastag. Volt vékonyabb is, az kevesebbe kerül.

2010. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Netről semmiképpen ne rendelj gyűrűt, ami képen szép, élőben kifejezetten csúnya is lehet.

Kő nélküli aranygyűrűt (nem karika) lehet kapni kb. 10 ezertől. Ha nem akarsz külön venni ilyet, de mégis ketten veszitek a karikagyűrűt, javaslok egy ezüst gyűrűt, az kevesebbe kerül.

A lánykérés mégiscsak gyűrűvel az igazi! :)

2010. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem, ha számít az anyagi vonzata, akkor egyből karikagyűrűt vegyetek (amit esküvőn a másik kézre húztok). Esetleg a lánykéréshez szerezz valami gyűrű-szerűséget (ha meglepetésnek szánod, akkor próba nélkül ne vegyél drágát.) Akár egy tészta is lehet, vagy valami bizsu, ha lehet drágább, akkor ezüst, de ezt már meg kéne próbálnia.


2 éve a legjobb ár-minőség arányban Bp.-en, a Kosztolányi téren az ötvösnél vettünk karikagyűrűt. Nagyon meg vagyunk elégedve vele, szép, tartós gyűrűket készített, méreten kellett többször is változtatni, garanciában ingyen megcsinálta. Akkor 31e Ft volt a 2 aranygyűrű. Lehet kapni kisebb, olcsóbb gyűrűket is.

2010. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A csömöri Auchan-ban levő ékszerésznél van most "ballagási akció", ami annyit tesz, hogy 40%-ot engednek minden arany ékszerből. Nézd meg, hátha megtalálod a tökéletest! :)
2010. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!