Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Bizonyítási vágy? Miért tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítási vágy? Miért tesz ilyet a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a párommal. Nyáron kiderült hogy írogat neten csajoknak, sokszor elégge intim témában, inkább úgy, hogy ő kezdeményez, és csak kevés csaj volt benne a témában, de volt aki még találkozni is akart vele, holott a barom pl láthatta, hogy facen kapcsolatban van velem. Megbeszéltem vele, konkrét választ nem adott miért csinálta, de engem nagyon megbantott, mivel borzasztóan szeretem. Azóta is sokszor tesz pikáns megjegyzéseket neten főleg. Azt mondja sosem csalt meg és sajnálja amit tett, de a mai napig előfordul hogy ír egy egy pikáns dolgot egy csajnak vagy csajrol havernak. Ő azt mondja feleslegesen aggódok mindennel jobban szeret és sosem csalna meg, és nem is találkozna senkivel, ne vegyem komolyan amiket ír, vajon? Ez mier van? Tényleg nem jelent semmit? Akkor miért írogat? Bizonyítási vágy, mert pl az exei mind szakítottak vele?
2015. jan. 29. 06:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ő is szeretne gyereket. Én kérdeztem, mi lenne ha fordított esetben lett volna a szituáció. Válasz: nem aggódnék, mert vele vagyok, vele töltöm a szabadidőm, de megkérdezne miért csináltam, de innentől kezdve nem érdekelne mit írok ha azt mondom nem komoly. Szól ellene is, tudom jól, mert nagyon megbantott ezzel, és rosszul esnek ezek a dolgok, de ugyanakkor ott van az is, hogy képes minden héten fizetni azért hogy eljojjon hozzám és a szemembe mondta hogy szeret, és nem tenne sosem ilyet.

.

2015. jan. 29. 09:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit lehet mondani? Higgy amit hinni szeretnél.

Fentebb leírták a reális valóságot, ez az ember semmibe veszi az érzéseidet, nem tisztel téged. Szeret? Hát engem ne szeressen senki úgy, ahogy nekem nem jó, hogy megaláz, semmibe vesz!

2015. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt kell nézni, hogy valaki mit cselekszik és nem azt, hogy mit mond.
2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13. Imádom a szarkazmust! :)

Kérdező! Az a szomorú valóság, hogy én ezt már átéltem.

Még az ősidőkben, mikor még az MSN sem hódított nagy teret, és én egy naiv kamasz 3,14csa voltam, nagyon népszerű volt a gyaloglóchat. Kedves pasim azon csinálta azt, amit a párod.

Volt belőle vitánk is, úgy éreztem ezzel megaláz. Persze jötta duma, hogy ez csak játék, önbizalomfröccs.

Kollégiumi szobatarsnőm felcukkolt és ketten írogatni kezdtünk neki.

Nos, simán belement a találkozóba, felhívta a lakásba az általunk alakított Katit.

Maradjunk annyiban, hogy tőlem visszhangzott a lépcsőház.

Persze ma már nem csinálnék hisztit, eléggé megaláztam magam vele.

A párod hány nő előtt alázott meg? Hányolyan nnő futkos a világon aki lesajnál, mert a pasid a saját és a te neveddel flörtölget?

Nagymamám azt szokta mondani, hogy inkább száz irigyed legyen, mint egy sajnálód.

2015. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ha jól értem, kiírtál egy kérdést a semmiért. A többi válaszoló 100%-ig mind azt írta, hogy ez így nem lesz jó, de te továbbra is mentegetni próbálod magad előtt. Tudod mi lesz ebből? Úgyis továbbra is együtt maradsz vele, mert "szeret", mert "csak azért csinálja, mert...", meg stb. stb., aztán azt veszed észre, hogy megcsal, megver, megaláz. Nem a levegőbe beszélek. Egy évig tűrtem ezt a volt pasimtól, aztán úgy kidobtam, mint macskát szarni, azóta se talált magának barátnőt. (3 éve volt)
2015. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, ha neked ez belefér, mások vagyunk, más dolgokat tudunk az emberekben tolerálni. Ha te ezt el tudod fogadni, és hinni is tudsz neki, akkor hajrá.
2015. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradj vele, megérdemlitek egymást!
2015. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!