Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy így érzek? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve szakított velem az ex barátom, elég csúnyán "koptatott le", de ezt nem szeretném inkább részletezni. Már teljesen túl vagyok rajta, pedig én akkor úgy éreztem, hogy beleszerettem, és ezért akkoriban nagyon nehéz volt. Van azonban most bennem egy olyan vágy, hogy be akarom bizonyítani, hogy bánhatja, hogy akkoriban elhagyott.

Mitől van bennem ez a vágy? Miért érzek így?


24/L



2013. aug. 13. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
gőg
2013. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert még nem vagy túl rajta, csak magadat győzködöd.


meg Hogy megnyugtasd magad h te is kellesz még valakinek...de elég nagy marhaság.

2013. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem, hogy teljesen túl vagyok rajta, mert rájöttem, hogy jobbat érdemlek nála. Olyat, aki megbecsül, és igazán szeret...
2013. aug. 13. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ezzel én is ugyanígy vagyok. engem kb 4 hónapja dobott a barátnőm. Én is úgy gondolom, hogy kaphatok nála jobbat is.

nálam ez annyiban nyilvánult meg, hogy azóta többet járok kondizni, többet mozgok, igyekszem tökéletes lenni legalább külsőleg.

21F

2013. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!