Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki ha egy lány kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kéri meg a pasija kezét? Főleg ha békülésnek szánja.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egyunk együtt a párommal.Nagyon Boldogok vagyunk,igazi lángoló a szerelmünk.

Neki volt már korábban egy menyasszonya,akiben nagyon csalódott,így a kacsoltunk elején kijelentette,hogy ő többé nem kéri meg lány kezét.Én ezt el is fogadom, megértem.

Az elmúlt időkben voltak nézeteltéréseink,de nem a kapcsolatunkból adódóan,hanem a családja miatt.

Most,hogy úgy néz ki újra jó minden,arra gondoltam megkérem én a kezét,ezzel is kimutatva mennyit jelent számomra.És így talán a családja is elfogad.

Nem tudom mennyire hangzik őrülten a dolog...de én komolyan gondolom.

Őszintén szeretem...és nekem nem a családja, hanem az Ő szeretete a fontos.

Légyszi segítsetek :)


2010. jan. 17. 18:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Meg gondolj bele, mit szólnának a haverjai?Meg mindenki? Hát ezek után nem hiszem, hogy férfiként érezné magát..

Beszélgess a házasságról vele inkább, mint "megkérd a kezét"

2010. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

Most nem szeretnék senkit megbántani, de az...ciki. Szerintem. Az a fiú dolga. Gondolj bele ha gyereketek lesz, és már képbe lesz - ő is tudja h a fiú jegyzi el a lányt - és elmeséled neki hogy: "emlékszek mikor apád eljegyzett". Szerinted nevetni fog, vagy szívrohamot kapni? És majd azt gondolja h az apja milyen töketlen. (A valódi okra valószínűleg azt mondaná, hogy csak szépítitek a dolgot.)


Ezt csak én gondolom így, de a döntés a tied. Sok szerencsét!

2010. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Arról, hogy az előző menyasszonyában csalódott, egyedül ő tehet, ez nem a te hibád, szerintem csúnya dolog a következő nőt büntetni az előzővel vallott kudarc miatt. Megérdemled, hogy megkérjen, hiszen szereted őt. Ha nem teszi, fontosabb neki az előző nővel kapcsolatos düh és bosszú, mint te. Vagyis nem szeret eléggé. Ez az én meglátásom.


Szerintem a szeretet azt jelenti, hogy olyannak látsz valakit, amilyen az valójában. Ha nem látod a hibáit, akkor egy álomképet szeretsz, amit saját magat teremtettél magadnak. Emiatt csalódhatsz a másikban. Arról, hogy a párod álomképett szeretett és csalódott, az az ő hibája, senki másé.

2010. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Nem drágaság nem ciki hanem banális totális fatális hiba!!! Hát miért neked kéne ezt megtenned? Te vagy a nő a te dolgod a lánykérés elfogadása meg a gyerekszülés meg a mosogatás, meg minden olyan munka mi a betűvel kezdődik. Amúgy komolyan hiba volt nézzél másik pasit és ezt soha többé ne játszd el
2010. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

szerintem ciki,21.század ide vagy oda,azért a szerepeket ne cseréljük már fel!A férfinak kell levadászni,megszerezni,megkérni,nagyon elfognak így kényelmesedni a fiatalemberek ha ezt a "terhet" is levesszük a vállukról!És igen mivan akkor ha nemet mond? az nagggyon ciki!!Igenis maradj meg nőnek, ő meg ffnak!

Én biztos nem jegyezném el a helyedben,mi most vagyunk 3,5évesek és mindennél jobban vágyom egy jeggyűrűre,de én sose tenném meg!

21L

2010. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
békülésként ciki. Ennél van jobb módja is, ez olyan ráerőszakolós, mintha úgy próbálnád megtartani hogy bejelented: terhes vagy.
2010. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!