Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki ha egy lány kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kéri meg a pasija kezét? Főleg ha békülésnek szánja.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egyunk együtt a párommal.Nagyon Boldogok vagyunk,igazi lángoló a szerelmünk.

Neki volt már korábban egy menyasszonya,akiben nagyon csalódott,így a kacsoltunk elején kijelentette,hogy ő többé nem kéri meg lány kezét.Én ezt el is fogadom, megértem.

Az elmúlt időkben voltak nézeteltéréseink,de nem a kapcsolatunkból adódóan,hanem a családja miatt.

Most,hogy úgy néz ki újra jó minden,arra gondoltam megkérem én a kezét,ezzel is kimutatva mennyit jelent számomra.És így talán a családja is elfogad.

Nem tudom mennyire hangzik őrülten a dolog...de én komolyan gondolom.

Őszintén szeretem...és nekem nem a családja, hanem az Ő szeretete a fontos.

Légyszi segítsetek :)


2010. jan. 17. 18:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

19:00-ás válaszoló vagyok.


Feltételezhetően, neked is hasnoló képpen rosszul esne a nem. De szerintem neked rosszul esne, mivel úgy látom, hogy szeretnéd őt úgy mint férj magad mellett tudni.

Én nagy kivétel vagyok ezzel a házasság ellenességgel szerintem nők körében. De ha belegondolsz (mert sajnos muszáj)... lesz egy gyűrű (jobb esetben) amit bármikor levehet és megcsalhat, te szintén. Az igen-t napjában elég sokszor kimondod, sokszor teljesen semmissé válnak a dolgok. S a papírt pedig bontja a garancia. Megértem én azokat is akik, úgy gondolják, hogy barátok, ruha és miegymás...de az életben nincs semmire garancia.

Ha szeretitek egymást mutassátok ki, nap mint nap. S a szülei majd rájönnek idővel, hogy szereted a fiukat. Ha mégsem meg még mindig ott az az opció, hogy leülsz beszélgetni, vagy "nem velük kell együttélnem" elv alapján, minimálisra csökkentted velük a kommuniikációt.

Sajnos ilyen helyzetre nincs sok lehetőség.


Szerintem ne kérd meg, esetleg felhozhatod neki a régi dolgokkal kapcsolatban, ha nem beszéltétek meg, hogy mi bántja (de ez megint veszélyes víz). Vagy ha mindenképp ragaszkodsz az esküvőhöz, akkor ezt üljetek le megbeszélni, de ne te kérd meg, főleg ha nem vagy biztos a dolgodban!

2010. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

mikor megismerkedtünk,párom is azt mondta hogy ő soha nem kér meg senkit,soha nem vesz el senkit (exe akkor csalta meg mikor ő elment gyürütnézni..)

jöttem én,eltelt 2 év,és itt a gyürü az ujjamon...és nem én kértem meg...sőt,még csak utalni se utaltam rá...

L

2010. jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm már megtette, bár náluk kicsit más volt a szitu. A srác már többször megkérte a kezét, de ő mindig nemet mondott, még várni akart ezzel az egésszel. Aztán egyszer szakítottak, és külön voltak pár hétig. A lány rájött, hogy mennyire szereti a srácot, és hogy vele akarja leélni az életét. Fogta magát éjszaka becsöngetett, letérdelt, és azt mondta, hogy szeretnék hozzádmenni, ha még te is akarod. A srác persze "igent" mondott, majd nekiálltak a szitun iszonyatosan nevetni. Azóta már férj és feleség. Szóval a te helyedben csak akkor "kérném" meg a kezét, ha 100%-ra tudod, hogy ő is akarja. Mert ha véletlenül nem, az neked nagyon fog fájni. Lehet, hogy egy sima békülés is elég lenne. Illetve, ha biztosítod affelől, hogy te vele akarod leélni az életed, aztán meg ráhagyni, hogy ő kérjen meg.
2010. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Ne kérd meg. Iszonyatosan ciki, ráadásul úgy fogja érezni, hogy falhoz állították. Ha nemet mond az könnyen a kapcsolat végét jelenti, mert te se biztos, hogy a szemébe tudsz nézni. Az általam ismert férfiak egyike se kedveli az ennyire rámenős nőket.
2010. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
te ismered! embere válogatja. az bizots, hogyha én megkértem volna a Párom kezét, úgy elküldött volna messzire... őt sértette volna, hogyha férfi szerepét átveszi az asszonyjelölt. inkább vártam, és ő kért meg, azóta is boldogok vagyunk, már házasként.
2010. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Pedig nem arról van szó,hogy fallhoz akarom állítani,és nem akarom magam a nyakába varrni...
2010. jan. 18. 10:43
 27/36 A kérdező kommentje:

07.13-as most reményt adtál, ezt jó volt olvasni...

és persze Mindenkinek köszi!

2010. jan. 18. 10:45
 28/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, te ismered a parod, szoval ha igy gondolod akkor miert ne?

Pont tegnap neztem a Szex es New Yorknak azt a reszet, amikor Miranda felveti Steve-nek,h miert nem hazasodnak ossze? Mire Steve boldogan `igen mond` vagyis azt,h `hell yeah`! (angolul nezem)

A ket ember filmbeli szemelyesegehez tokeletesen illik a fiukeres.

2010. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
44%
tiszta égő
2010. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is halál ciki! Ne csinálj belőle papucsot! Nagyon gáz!!!!
2010. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!