Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki ha egy lány kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kéri meg a pasija kezét? Főleg ha békülésnek szánja.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egyunk együtt a párommal.Nagyon Boldogok vagyunk,igazi lángoló a szerelmünk.

Neki volt már korábban egy menyasszonya,akiben nagyon csalódott,így a kacsoltunk elején kijelentette,hogy ő többé nem kéri meg lány kezét.Én ezt el is fogadom, megértem.

Az elmúlt időkben voltak nézeteltéréseink,de nem a kapcsolatunkból adódóan,hanem a családja miatt.

Most,hogy úgy néz ki újra jó minden,arra gondoltam megkérem én a kezét,ezzel is kimutatva mennyit jelent számomra.És így talán a családja is elfogad.

Nem tudom mennyire hangzik őrülten a dolog...de én komolyan gondolom.

Őszintén szeretem...és nekem nem a családja, hanem az Ő szeretete a fontos.

Légyszi segítsetek :)


2010. jan. 17. 18:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ciki. Ultra ciki. Ne fogd rá a csalódására, hogy nem kér meg. Ha meg akar meg fog, mindegy mi történt előtte. De ha nem akar, akkor annak sem fog örülni, ha te igen.
2010. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
a "mi lenn, ha majd egyszer" szerintem nem megkérés
2010. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
97%

Ne tedd! Maradj meg büszke nőnek:))

Ez az ő dolga!

És igen ciki:)

Szerintem............................

2010. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
60%
Félsz, hogy nem tudod magad eladni és gyorsan a nyakába varrnád magad?
2010. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azt,hogy nem kéri meg egy lány kezét sem,azt nem úgy értette hogy azt várja hogy egy lány kérje meg az ő kezét.
2010. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Amikor azt mondta a Párod, hogy többé nem kéri meg senki kezét, ez alatt nem azt értette, hogy soha nem akar megházasodni?

Szerintem erre álmában sem számít, hogy Te ilyet csinálsz és ha igent is mond erre a bizarr kérdésre, akkor is csak azért, mert nem akar megbántani.

Ha Ő úgy döntött, hogy nem akar nősülni, akkor ne hozd ilyen kellemetlen helyzetbe Őt!


Inkább kérdezz rá, hogy még mindig úgy érzi-e, hogy nem akar házasodni, mert neked ez fontos és Te szeretnél majd az asszonykája lenni, stb... És hagyd, hogy ez a "feladat" az Övé legyen majd, ha eljön az ideje!

2010. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább beszélgess a házasságról vele. Egyáltalán mit gondol róla. Aztán ha látod, hogy belelkesedik, akkor valahogy éreztesd, hogy ő fontos neked és hogy el tudnád vele képzelni a jövődet.


Aztán ezek után észreveszi magát és dönt.

2010. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szeretitek egymást, és redben minden ne kérd meg.

Én mondjuk nő vagyok, nekem megkért a párom, annak ellenére, hogy még a kapcsolatunk elején megmondtam neki mikor először szóba hozta, hogy nem szeretnék férjhez menni. Elutasítottam, mondtam, hogy egy igen egy gyűrű és egy papír nem fogja nekem azt bizonyítani, hogy ő szeret. Ezt tőle várom el nap mint nap. Nem egyszer egy évben, az évfordulón (amit jobb esetben nem felejt el!).

Megsértődött szakítottunk. Utána azt hangoztatta, hogy soha nem fog mégegyszer lányt megkérni és nősülni sem ara már, mert teljesen tönkretettem. A következő barátnője felhozta a témát, és teljesen halálra alázta a csajt, ugyan is az esküvő előtt egy vagy két héttel fújta le az egészet, mert ő nem is szereti igazán.

Megkeresett engem, azóta együtt vagyunk ismét. S én közben nem kerestem, nem is beszéltünk azalatt a 4 év alatt egyszer sem. S még is visszatalált!

Óvatosan a begyógyulatlan vagy begyógyultnak tűnt sebekkel, lehet hogy rossz helyre tapinthatsz és örükre elveszted!

Egy papír, és egy gyűrű, meg egy igen tényleg nem fogja az örök szerelmet jelenteni!

43 éves nő!

Kitartás, és jól gondold meg, hogyan cselekedsz...!

Várom a fejleményeket!

2010. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...és hogy próbáltok segíteni.

Amúgy én 24,ő 26 éves. És nem akarom magam a nyakába varrni,erről szó nincs.Nagyon szeretem...

De várom még a tanácsokat!Köszi.Puszi Nektek

2010. jan. 17. 20:35
 20/36 A kérdező kommentje:

19.00-ás

köszönöm a saját tapasztalatot, valóban tanulságos.

De az Ő volt menyasszonya azóta férjhez ment és gyereke van.Talán ez nem áll fenn ebben az esetben,mint amit leírtál.

Én inkább csak a "nem"választól félek.Hogy utána mit tennék nem tudom...

2010. jan. 17. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!