Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűnek szánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűnek szánta vagy csak ajándék?

Figyelt kérdés

Párommal (ff 26éves) sétáltunk a városban és egy ékszerboltnál megálltunk, és aranyláncokat nézegettünk, majd megláttam egy gyűrűt, és mondtam neki, hogy óóó de szép és csak 30 ezer forint. Erre ő mondta h gyere menjünk be megveszem neked, mire én: Most másra kell a pénz, stb, ő mondta 2 x is h menjünk be, majd kérdezte: Az nem gáz, ha együtt vesszük meg és nem egyedül, mert akkor jobb is ha megyünk és majd sutyiba eljövök!

Erre én mondtam, hogy igen lehet úgy lenne jó. Szerintetek van alapja annak hogy eljegyzési gyűrűnek gondolom, vagy ez csak egy egyszerű ajándék. Mielőtt megemlítem neki, itt szerettem volna érdeklődni, hogy ne nézzen hülyének :D 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk 1 éve, én 22 vagyok!


2014. júl. 28. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10: Tökmindegy, hogy szó szerint vagy nem szó szerint érti. Normális kapcsolatban, ahol már a házasságról mer álmodozni, ott kéne hogy eljussanak oda, hogy BÁRMIRŐL őszintén beszéljenek.

Míg nem voltam menyasszony, én is elő mertem hozni a témát, és pontosan tudtam, hányadán állunk. Mert hogy is gondolhat valaki az esküvőre, hogy érezheti magát elég érettnek rá, ha gyerek módjára viselkedik?

2014. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

milyen kapcsolat az, ahol ezt nem lehet megkérdezni? egy szóval: sz.r. vagy éretlen.

4év után mi az, hogy valamit nem kérdezhetek meg, meg h.lyének néz meg hisztinek tart egy kérdést?


fel kéne nőni, felnőtt kapcsolatban élni, addig meg amíg ilyen gyerek vagy, mehetsz babázni

2014. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De már oda is adta? Mikor odaadta, mondott valamit hozzá? Viszont az, hogy egyedül akart visszamenni érte, elég gyanús. Egy sima ékszert megvehet a jelenlétedben. Viszont ha csak úgy odaadta, hogy tessék, ajándék, akkor az nem lánykérés.
2014. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!