Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzési gyűrűtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűtöket megcsináltattátok, ha nagy lett? Vagy úgy hagytátok és a bal kéz középső ujjatokon hordtátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi méretre csináltattuk. Én ékszer boltban dolgoztam, és onnan tudom: az egyik kéz mindig erősebb a másiknál. Nézd meg, hogy mekkora a jobb kezed gyűrűs ujjára -úgyis ott lesz a végleges helye :)- és ha arra jó, akkor inkább hordd a középsőn.
2014. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltattam, nyáron tágíttattam, télen szűkíttettem :D

Most meg úgy van, mint télen ahogyan volt.


A karikagyűrűnk automatikusan jó volt...

2014. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem párom 4 számmal "elmérte" :), így a középső ujjon is nagy lett volna, ezért szűkíttetem.
2014. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is szűkítettettem, a nagyujjamra lett volna jó... :D
2014. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miután majdnem sikerült elhagyni, szűkíttettem.
2014. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1essel egyetértek.Bár attól függ milyen gyűrű.Ha karika akkor az átkerül úgyis a jobb kezedre tehát jobb kéz gyűrűsujjadhoz mérd.Ha lánykérőgyűrűd van akkor azt kell eldöntened hogy majd ha kesz karikátok akkor azzal egy újjon szeretnéd hordani(mert akkor értelemszerűen átkerülnek majd a jobb kezed gyűfűsújjára),ha viszont külön-külön szeretnéd hordani majd őket(lánykérő balon marad,karika esküvő után jobbra kerül)akkir ebben az esetben értelemszerűen a bal gyűrűsujjadhiz méretezd.Előbb ha erre válaszolsz akkir utána tudok rá én is pontosabb választ adni higy én hogy csinálnám. :)
2014. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értsd:ha például bal gyűrűsujjadon hordod most,de később átteszed úgyis a jobbodra akkor én megnézném hogy jó-e a jobb gyűrűsre,ha igen akkor nem nyúlnék hozzá és hordanám a balon.
2014. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
..."és hordanám a balon"...balon mint középsőn csak ez lemaradt.Amúgy meg most bak vagy jobb.Nekünk az ékszeŕész eleve a jobbra méreteztette a karikáinkat.Balról lecsúszik igy én addiv nem bal középsőn hirdom hanem jobbon mintha már házas lennék. :) Külföldön mellesleg a házasok bal kézen hirdják a karikájukat.Szóval ugyan ez nem ez vokt a kérdésed,de én arra az ujjamra csináltatnám meg végérvényesen amelyik ujjamon lesz életem végéig.Addig meg higy melyik ujjon van gyakorlatilag a gyűrű érdekében hogy ne legyen agyon cincálva(szűkítés-tágítás) sztem oly mindegy hogy melyik kézen hordod.
2014. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltatom át, a középső ujjamon fogom hordani. :)
2014. júl. 23. 12:27
 10/11 anonim válasza:
Nekunk ingyen bevettek, eredetileg nagy volt.
2014. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!