Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűnek szánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűnek szánta vagy csak ajándék?

Figyelt kérdés

Párommal (ff 26éves) sétáltunk a városban és egy ékszerboltnál megálltunk, és aranyláncokat nézegettünk, majd megláttam egy gyűrűt, és mondtam neki, hogy óóó de szép és csak 30 ezer forint. Erre ő mondta h gyere menjünk be megveszem neked, mire én: Most másra kell a pénz, stb, ő mondta 2 x is h menjünk be, majd kérdezte: Az nem gáz, ha együtt vesszük meg és nem egyedül, mert akkor jobb is ha megyünk és majd sutyiba eljövök!

Erre én mondtam, hogy igen lehet úgy lenne jó. Szerintetek van alapja annak hogy eljegyzési gyűrűnek gondolom, vagy ez csak egy egyszerű ajándék. Mielőtt megemlítem neki, itt szerettem volna érdeklődni, hogy ne nézzen hülyének :D 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk 1 éve, én 22 vagyok!


2014. júl. 28. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Mennyire tartod normálisnak a kapcsolatotokat, ha még csak rá sem mersz konkrétan kérdezni? Mert szerintem ez eszméletlenül gáz.
2014. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Mi az hogy hülyének néz? Most azt latolgatod, vajon azzal a célzattal kaptál-e gyűrűt, hogy feleségül szándékozik venni, és nem mered megkérdezni, mert hülyének néz? Jézusom, ez ám a komoly kapcsolat...
2014. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az volt. Hisz az volt az alapja, hogy neked megtetszett valami, és megvette neked. Szerinted így néz ki egy eljegyzés? Minthogy megkívánok egy csokit, megkapom, mert telik rá? És akkor már menyasszony vagyok? Ha igen, az elég elcseszett módja az eljegyzésnek.
2014. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amiatt nem akartam megkérdezni mert manapság sok lány kiharcolja az eljegyzést, és ezt a párom utálja, illetve megemlíteni mint ahogy írtam is mindenképpen megfogom, viszont a 3 asnak köszönöm a hozzászólást, így belegondolva igaz, már beszélgettünk róla hogy szeretnénk házasságot, így ha együtt mennénk megvenni később a gyűrűt, az sem lenne gond.
2014. júl. 28. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Félreértetted. Nem azzal van a baj, ha közösen választja ki a pár a gyűrűt eljegyzéshez. Hanem hogy konkrétan meg nem beszélik, mi is ez az egész. Még ha ott a bolt közepén nem is térdel le eléd, előtte említhette volna, hogy ja, egyébként gyere hozzám feleségül, és vegyünk gyűrűt!

Ha meg azért vett gyűrűt, mert neked megtetszett, és azzal jegyez el, szerinted nem számít kissé kiharcolásnak?

De szerintem szó sincs eljegyzésről, kaptál egy ÉKSZERT, ami tetszett neked. Ha történetesen egy karkötőre mondtad volna, hogy de szép, azt veszi meg.

2014. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ment a pont :)
2014. júl. 28. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
érett, komoly kapcsolat, amiben bármit meg tudtok beszélni! így tovább!
2014. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, biztos van annyira intelligens a párod, hogy különbséget tegyen kihisztizés és komoly beszélgetés között. Ez nem egy érdem, amit ha rendesen viselkedsz és csöndben maradsz, akkor megkaphatsz. Ez rólad is szól. Tessék róla beszélni, a könyörgéstől ettől messze van. :)
2014. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűrűhúzás közben/előtt/után megkérdezte, hogy hozzámész-e feleségül, akkor eljegyzési, ha nem, akkor meg egy gyűrű és kész. Ha el akarna venni, tudnál róla, mert mondaná.
2014. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Jajj miert kell egybol piszkalodni, igy komoly lehet a kapcsolat meg ugy....senki nem lat bele. Ilyen komoly dolognal helyen valo az izgalom basszus. :-) A hulyenek nezest meg nem szoszerint kell ertenu, aki ateli az tudja...:-) Viszont en azt mondom,hogy nem, nem annak szanta. Akkor szerintem nem igy csinalja, meg ez inkabb ck egy kapora jott szitu mint sem megtervezett lanykeres. :-). Nem mindegy. :-). De szerintem neked kell tudnod, 4 ev alatt bizonyara beszeltetek mar errol, vagy ha nem, az is eleg sokat segit. :-). Sokszerencset :-). L\20
2014. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!