Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akarnak lebeszélni h be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak lebeszélni h be vetessem a gyürüm vagy igazuk van, és hallgassak rájuk?

Figyelt kérdés

Eljegyeztek,de a gyürü sztem nagy. Párom azt mondta h 48-as ami elvileg a méretem. De folyton elforog,lötyög,ha nem ugy tartom az ujjam le is csuszik-már 2x le csuszott,de még én vagyok hülyének néznek h babrálom azért.

Anyosom azt mondja kel ennyi holtjáték,párom azt h eddig nem hordtam semmilyen gyürüt ezért szokatlan,az ékszerész lebeszélt mert h ez egy drasztikus művelet és ettől idővel elpattanhat a gyürü. Azt meg nem akarom én se. De igy se jó,egyáltalán nem érzem biztosnak az ujjamon.

a helyembe bevetetnétek? Magamra hallgassak vagy igazuk van a többieknek?

Párom ahol vette a gyürüt ott nem foglalkoznak szükitéssel,csak cserélnék. De nem akarok másik gyürüt. Ahol voltunk ékszerésznél,ott mikor megnézték mekkora a gyürü azt mondták h 49-es,de ahol meg vette ott 48asnak mondták. Azt m

Is mondta az ékszerész h nem ajánlja h bevettessem,mert ugye elpattanhat meg erősödhet a kezem. Akkir most addig ne is hordjam v mi?


2014. jún. 27. 06:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy jo ékszerész csinál neked ugyanolyat masik méretben,
2014. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ige, csinál, de azon az áron új gyűrűt is lehet venni. :D


Egyszerűbb bevetetni. Amúg nem saját tapasztalat, dolgoztam ékszerboltban, volt, amit mi sem tudtunk elvállalni, vagy csak kő kivételével (láng ne érje forrasztárkor), de a főnökasszony tudott olyan helyről, ahol mással dolgoznak, más városban (konkrétan bp), és szoktuk ajánlani...

2014. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sztem meg, ha ennyire nem akarod se lecserélni, se szűkítettni, akkor vegyél fel mellé egy vékony, egyszerű másik gyűrűt, ami jó rád, és az majd megfogja, nem engedi leesni. Ha később meglesz a karikagyűrűd, akkor akár lecserélheted arra ezt az ideiglenest.
2014. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy másik ékszerészt. Én kettőnél voltam. mindkettő azt mondta, hogy felfele könnyen kell mennie, de lefelé a bütyöknél szorulnia kell. Nekem is beljebb vették.
2014. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Húzd a középső ujjadra, nekem nagyim is, anyum is és anyósom is azt mondta, mert az alapból vastagabb. Később bütykösödni fogsz, majd áthúzod a másik ujjadra, ennyi. A 48-as nagyon kicsi, azért nem szűkítik, mert "kevés" benne az anyag és bizony elpattanna, ha meg nem ,deformálódna, húzd fel a középsőre és ennyi.
2014. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az enyémet szűkítették 46-ra
2014. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem is most lötyög,de mivel azóta már karikagyűrűm van ezért a régit nyakláncként hordom
2014. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, hogy nem baj, ha kicsit lötyög. 1 nappal a lánykérés után pakolásztam a táskámban, utána elmentünk otthonról, és a kocsiban vettem észre, hogy nincs meg a gyűrű. Szerencsére megtaláltam a táskámban, beleakadhatott valamibe. Na én amint volt lehetőségem, mentem bevetetni, mert inkább legyen később szűk - majd ráhúzom a kisujjamra - , minthogy elveszítsem.
2014. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Vagy az is jó, amit írnak, hogy húzd másik ujjadra. Vagy hordhatod nyakláncon is esetleg.
2014. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy volt az eljegyzési gyűrű, én is ragaszkodtam hozzá, mert hát azzal kérték meg a kezem. Szerencsére a középső ujjamra pont jó, azóta is azon hordom. A gyűrűs ujjamon hordott karikagyűrűt viszont már tágítani kellett, mert szülés után vastagabb lett az ujjam.
2014. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!