Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akarnak lebeszélni h be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak lebeszélni h be vetessem a gyürüm vagy igazuk van, és hallgassak rájuk?

Figyelt kérdés

Eljegyeztek,de a gyürü sztem nagy. Párom azt mondta h 48-as ami elvileg a méretem. De folyton elforog,lötyög,ha nem ugy tartom az ujjam le is csuszik-már 2x le csuszott,de még én vagyok hülyének néznek h babrálom azért.

Anyosom azt mondja kel ennyi holtjáték,párom azt h eddig nem hordtam semmilyen gyürüt ezért szokatlan,az ékszerész lebeszélt mert h ez egy drasztikus művelet és ettől idővel elpattanhat a gyürü. Azt meg nem akarom én se. De igy se jó,egyáltalán nem érzem biztosnak az ujjamon.

a helyembe bevetetnétek? Magamra hallgassak vagy igazuk van a többieknek?

Párom ahol vette a gyürüt ott nem foglalkoznak szükitéssel,csak cserélnék. De nem akarok másik gyürüt. Ahol voltunk ékszerésznél,ott mikor megnézték mekkora a gyürü azt mondták h 49-es,de ahol meg vette ott 48asnak mondták. Azt m

Is mondta az ékszerész h nem ajánlja h bevettessem,mert ugye elpattanhat meg erősödhet a kezem. Akkir most addig ne is hordjam v mi?


2014. jún. 27. 06:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hat ha az ékszerész nem javasolja a szűkítést, akkor ésszerű lenne ra hallgatni, nem? Próbáld ra a jobbkezedre, általában az picit erősebb, lehet, higy arra pont jo.
2014. jún. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha zavar, mert folyton olyan érzésed van, hogy leesik, akkor ne hordd. Majd ha idővel vastagodik az ujjad, akkor vedd elő újra.
2014. jún. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Meddig tartana kicserélni?El fogod hagyni!
2014. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nagy a kisérőgyűrűd, húzd fölé a karikagyűrűt, és nem esik le, nem kell belőle bevetetni.
2014. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A jobb kezemen is ugyanazt érzem h lötyög,és elforog.


26 éves vagyok,mindig ilyen kis hülye vékony ujjaim voltak,meddig várjak h vastagabb legyen?


Azért nem akarom kicserélni,mert nagyon tetszik ez a gyűrű,beleszerettem és csak másmilyent tudnának adni

2014. jún. 27. 07:37
 6/21 A kérdező kommentje:

A karika gyűrű még nincs meg :)az még némi idő lessz,majd esküvő elött terveztük beszerezni.


Annyira szerettem volna pedig hordani a kisérő gyűrűm! DE igy h nem érzem biztosnak az ujjamon nincs értelme

2014. jún. 27. 07:41
 7/21 anonim ***** válasza:
nem te lennel az elso aki vetet be gyurubol. en vetetnek be belole..inkabb minthogy elhagyjam..kiveve ha olyan vekony a gyuru...lehet olyan vekony h azert pattanna el..akkor csere
2014. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát teszek még egy próbát más ékszerboltba is,a neten azt olvastam h 1-2 számot tudnak bevenni ugynevezett tömöritéssel,igy nem kell belőle kivágni anyagot. Igy talán nem fog elpattani
2014. jún. 27. 07:47
 9/21 anonim ***** válasza:

ha budapesti vagy, tobb a lehetoseg erre. milyen vekoy ez a gyuru? felelmetes elkepzelni.

egy merettbol sztem nincs gond. en ilyet nem hallottam. csak mintas gyuru essteben volt gaz, de csak minta elvesztes miatt..en.probalkoznek meg par helyen.

2014. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem vágtak ki belőle, mert páron elnézte a méretet. Semmi baja nincs, pedig éjjel-nappal hordom.

Mikor méretre állítottuk, nekem azt mondta az ékszerész, hogy az a jó méret, ami egy kicsit megszorul a bütyöknél, ahogy veszed le.

2014. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!